تعمیر لباسشویی در شرق تهران [ سریع + با ضمانتنامه ] دکتر تعمیرکار
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

جهت دریافت خدمات سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر لباسشویی
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

جهت دریافت خدمات سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران ، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

حتی اگر بهترین برند ماشین لباسشویی هم در خانه داشته باشید پس از گذشت مدتی استفاده از آن نیازمند سرویس و یا تعمیرات خواهید بود. از این رو مجموعه دکتر تعمیرکار جهت راحتی و دردسترس بودن خدمات تعمیرات انواع برند این دستگاه، تعمیر لباسشویی در شرق تهران را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت خدمات انجام می دهد. به همین علت ساکنین محترم شرق تهران شامل تهرانپارس، نارمک، افسریه، پیروزی و غیره می توانند تنها با یک تماس با این شعبه از کمک مهندسین حرفه ای این مجموعه بهره مند شوند. این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان خدمات تعمیرات و داشتن متخصصین زبده تمامی ایرادات دستگاه شما را شناسایی و در کمترین زمان رفع می کنند. هم اکنون شعب این مجموعه در سراسر تهران اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب ، تهرانسر نیز شهرستان های اطراف آن نظیر شهریار، اسلام شهر، رباط کریم، شهر قدس، پرند، فردیس و غیره فعال و آماده به ارائه خدمات تعمیرات می باشند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در شرق تهران

پیدا کردن تعمیرگاه های مجاز و مجرب در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی یکی از با اهمیت ترین موضوعات برای کاربران این دستگاه محسوب می شود. درست است که نمایندگی تعمیر لباسشویی در شرق تهران برای هر برند از لباسشویی وجود دارد. اما گاهی اوقات مصرف کننده تمایل به استفاده از خدمات سایر تعمیرگاه ها داشته و به همین علت مجموعه دکتر تعمیرکار با توجه به نیاز مشتریان در شرق تهران اقدام به بازگشایی شعبه خود در این ناحیه نموده است.

تعمیر لباسشویی در شرق تهران

 

مهمترین ویژگی های این مجموعه جهت خدمات تعمیرات

یک تعمیرگاه مجاز و حرفه ای دارای ویژگی هایی برتری است که سبب انتخاب آن توسط مشتری می شود. می توان مهمترین خصوصیات مجموعه دکتر تعمیرکار را به عنوان مرکزی معتبر و مورد رضایت مشتریان خود موارد زیر دانست.

 1. برخورداری از تکنسین های فنی آموزش دیده و باسابقه در زمینه تعمیرات انواع برند لباسشویی
 2. داشتن احساس مسئولیت بالای تعمیرکار جهت انجام تعمیرات اصولی
 3. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای عیب‌یابی سریع و رفع کامل مشکلات از دستگاه
 4. اعزام تعمیرکار به محل در تمامی نقاط تهران در کمترین زمان ممکن پس از ثبت در خواست تعمیرات
 5. برخورداری از هزینه و قیمت منصفانه انجام خدمات تعمیرات
 6. انجام تعمیرات در مقابل نظارت کاربر
 7. استفاده از قطعات اورجینال به هنگام بازیابی و تعویض قطعات خراب
 8. ارائه پشتیبانی از مشتریان حتی پس از پایان یافتن تعمیرات
 9. برخورداری از کارت گارانتی یا ضمانتنامه معتبر ارائه خدمات تعمیرات در پایان کار

نحوه تماس و برقراری ارتباط با دکتر تعمیرکار

شما عزیزان جهت تماس با ما از طریق شماره تلفن ۹۶۴۸ ۵۶۳۸ -۰۲۱ و یا به صورت پرکردن فرم در خواست آنلاین ( drtamirkar.com ) مندرج در سایت دکتر تعمیرکار می توانید اقدام به ثبت سفارش خدمات تعمیرات خود نمایید. در کمترین زمان پس از ثبت درخواست شما عزیزان پیامکی مبنی بر نام تعمیرکار و کد اشتراکی برایتان ارسال خواهد شد.

نحوه محاسبه هزینه ها و قیمت خدمات به چه صورتی است؟

در این مجموعه تعمیرکاران حرفه­ای با تشخیص اصولی و درست از ایرادات دستگاهتان، از هر گونه هزینه های اضافی جلوگیری خواهند کرد. تعیین قیمت بر اساس خدمات صورت گرفته روی ماشین لباسشویی اعم از تعویض قطعات یا سایر خدمات تعمیرات خواهد بود. علاوه بر این هزینه دستمزد تعمیرکار نیز روی فاکتور ارائه شده در پایان کار خواهد آمد. به شما اطمینان می دهیم تمام قیمت ها و خدمات تعمیرات این شرکت تحت نظارت اتحادیه صنف تعمیرکاران خواهد بود.

منظور از گارانتی خدمات تعمیرات در دکتر تعمیرکار چیست؟

هدف اصلی این شرکت اطمینان خاطر و جلب رضایت کاربر بوده و برای این منظور علاوه بر پاسخگویی به موقع و ارائه بهترین خدمات تعمیرات، تمامی خدمات خود را شامل گارانتی یا ضمانتنامه معتبر می کند. به این صورت که چنانچه در طول تاریخ کارت گارانتی شما اتفاق و مشکلی برای لوازم برقی تان رخ دهد خدمات رایگان تعمیرات شامل حالتان خواهد شد.

خدمات تعمیرات لباسشویی برای سایر برندها

یک مجموعه تعمیرات مجاز و معتبر باید تعمیرکاران آموزش دیده در هر برند از ماشین لباسشویی را داشته باشد. از آنجاییکه تعمیرات هر برند از دستگاه ممکن است با یکدیگر تفاوت هایی از جهت قطعات یا طراحی دستگاه داشته باشد؛ تکنسین مربوطه باید حتما از آشنایی و تجربه تعمیرات آن برند برخوردار باشد. به همین علت مجموعه دکتر تعمیرکار به پرورش و آموزش متخصصین تعمیرات برندهای مختلف پرداخته است. پس از تماس شما کارشناس مربوطه مشکلات دستگاهتان را بررسی کرده و بر اساس برند آن تکنسین را به محل اعزام می کند. در حال حاضر تعمیرات تمامی برندهای لباسشویی نظیر ال جی، سامسونگ، دوو، پاکشوما، ارج، هوور، آاگ، اسنوا، آریستون و غیره انجام می شود.

تعمیر لباسشویی در شرق تهران

رایج ترین مشکلات دیده شده در ماشین لباسشویی آریستون

 1. ناتوانی از تخلیه کامل آب و پودر ماشین لباسشویی
 2. روشن نشدن دستگاه یا وارد برنامه نشدن آن
 3. نشتی آب از دستگاه
 4. کندی در عملیات آبگیری در هنگام کار
 5. وجود سر و صدا و لرزش زیاد به هنگام کار کردن
 6. وجود چروک بیش از اندازه روی لباس ها در پایان شستشو
 7. تمیز نشستن لباس ها
 8. وجود بوی بد روی لباس ها پس از شستشو
 9. بروز ارورها یا کدهای خطا روی صفحه نمایش دستگاه

جمع بندی

تعمیر لباسشویی در شرق تهران با هدف رسیدگی سریع به مشکلات دستگاه توسط مجموعه دکتر تعمیرکار انجام می شود. این مجموعه با داشتن نیروهای متبحر و کارآزموده در تمامی انواع برند لباسشویی در کمترین زمان به عیب یابی و رفع مشکلات دستگاه در محل بدون نیاز به جابه جایی آن خواهد پرداخت. پس بدون معطلی تنها با یک تماس با ما از تعمیرات تخصصی و فنی فوری تکنسین های حرفه ای ما بهره مند شوید.