تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی کندی، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی کندی

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

دکتر تعمیرکار قادر است تا تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس را انجام دهد. اگر شما ساکن منطقه فردیس هستید. و از برند کندی استفاده می کنید با خیال راحت با دکتر تعمیرکار تماس بگیرید. نمایندگی ما با ارائه خدمات تعمیر و سرویس در نظر دارد. تا در تمام مناطق استان البرز تکنسین های خود را مستقر کند. لازم است بدانید شما برای اینکه از خدمات دکتر تعمیرکار استفاده کنید تنها نیاز است با این مرکز تماس گرفته و یا اینکه به وب سایت اینترنتی آن مراجعه نمایید.

لباسشویی Candy با توجه به نوع مدل هایی که در بازار عرضه می کند نیاز دارد تا سرویس و تعمیر آن به موقع انجام شود. در واقع هر چقدر که برند دستگاه شما خاص تر باشد نیازمند تعمیرات و سرویس های زود هنگام تری است.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

شما می توانید برای سرویس ماشین لباسشویی خود به تعمیرات و مراکز تعمیر مراجعه کنید. برای اینکه دستگاه لباسشویی شما به خوبی فعالیت کند نیاز دارید تا به درستی از  آن مراقبت نمایید. روش های زیادی است که به شما در نگهداری بهتر لباسشویی کمک می کند.

پیشنهاد می کنیم قبل از راه اندازی و کار کردن با ماشین لباسشویی Candy دفترچه راهنمای آن را به طور کامل مطالعه نمایید. تمام نکات مهم در مورد چگونگی نگهداری و مراقبت از دستگاه لباسشویی کندی در درون دفترچه نوشته شده است. حال شما باید با دقت بیشتری به آن نکات توجه کرده و برای جلوگیری از خرابی از دستگاه خود نگهداری کنید.

با این حال شما بعد از مدت زمانی که از دستگاه استفاده کردید حتما از یک سرویسکار درخواست تعمیر و سرویس نمایید. در این صورت به طور کامل از هر گونه آسیب دیدگی دستگاه مراقبت می کنید.

همچنین اگر دستگاه لباسشویی شما هر گونه مشکلی داشته باشد در هنگام سرویس کامل مشخص شده و زودتر تعمیر می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی

کندی یک برند خارجی است ولی با این حال در ایران نمایندگی های زیادی برای خرید و فروش دارد. د رکنار نمایندگی های فروش، نیازمند داشتن نمایندگی برای انجام خدمات تعمیر است. دکتر تعمیرکار در این راستا فعالیت های زیادی انجام داده و توانسته است جز نمایندگی های تعمیرات محسوب شود.

نمایندگی دکتر تعمیرکار این اجازه را دارد که برند کندی را با کمک کارشناسان و تکنسین ها تعمیر نماید. اگر شما قصد دارید لباسشویی Candy خود را تعمیر کنید حتما با متخصصین مرکز ما در ارتباط باشید.

در ضمن برای رفع مشکلات کوچک تنها کافی است.با اپراتور تماس گرفته و یا از طریق مشاوره آنلاین وب سایت ارتباط برقرار کنید. در این صورت متخصصین به شما پاسخگو هستند.

تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی

تعمیرکار برای اینکه توانایی کار با برندهای مختلف را داشته باشد نیاز دارد. تا آموزش های لازم را از طریق روش های مناسب بگذراند. در این بین هر یک از تعمیرکاران حق انتخاب دارند تا برندهای خارجی و داخلی را انتخاب کرده و دوره مختص به آن را بگذرانند.

ولی بهتر است هر تعمیرکار برای پیشرفت کار خود حداقل دو یا چند برند را بتواند تعمیر نماید.برای “تعمیر ماشین لباسشویی کندی” پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز از توانایی تعمیرکار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید و سپس برای تعمیر و خدمات تعمیرات درخواست تکنسین کنید.

شما بعد از تماس با مرکز تعمیرات، برند و مدل دستگاه خود را بیان کرده و سپس منتظر تعمیرکار متناسب با برند لباسشویی خود باشید.

همچنین نیاز است تا آدرس و شماره تماس خود را به صورت دقیق به اپراتور بدهید. چرا که در صورت نیاز بتوانند با شما تماس گرفته و برای رفع مشکل لباسشویی، بدون جابه جایی و منتقل کردن آن، در خانه اقدام به تعمیر و تعویض قطعات نمایند.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی کندی

بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها، تماس با مراکز تعمیرات است. شما با توجه به شرایط و هزینه ها بهتر است قبل از هر چیز از قیمت ها اطلاع پیدا کنید. بعد از این می توانید با توجه به شرایط و قیمت های تعیین شده از مرکز مورد نظر درخواست تکنسین نمایید.

در این راستا دکتر تعمیرکار سعی کرده است تا خدمات خود را با قیمت مناسب برای مصرف کنندگان ارائه نماید. از نکات اصلی برای قیمت گذاری بر روی تعمیرات می توان به تعویض قطعات، هزینه ایاب و ذهاب. هزنیه تعمیرات، مقدار زمان صرف شده و تجهیزات به کار رفته و … اشاره نمود.