تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

ZerowattWhite-HouseWhirlpoolWestpoint
TecnoWestinghouseSiemensSnowa
SamsungParsPakshomaOcean
MieleMideaMabeLG
Hoover1Kenwood

General Electric

IndesitHisense
HaierGorenjeFrigidaire
DaewooCoralCandyBoschBekoArj
BlombergBauknechtAabsal
AEG

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی در تهران

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالان متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

تمام ما نیازمند استفاده از لباسشویی هستیم. به همین جهت به دنبال یافتن بهترین برند و بهترین مدل تایم زیادی را صرف می کنیم. با این حال ممکن است در نگهداری محصول دقت کافی نداشته باشیم. همین موضوع باعث می شود تا لباسشویی ما نیازمند خدمات تعمیر شود. شما برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران به چه مرکزی مراجعه می کنید؟

این سوال زمانی رخ می دهد که شما برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به دنبال یک مرکز معتبر باشید. برای یافتن مرکز معتبر “تعمیر ماشین لباسشویی در تهران” بهتر است کمی جستجو کرده و با توجه به نوع برند محصول خود از یک نمایندگی تعمیرات درخواست خدمات نمایید.

تهران شهر بزرگی است و شما باید برای دسترسی به تعمیرکار با توجه به مناطق مختلف اقدام کنید. با این حال مرکز ما، یعنی دکتر تعمیرکار خدمات خود را در جای جای شهر تهران ارائه می دهد.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

چگونه باید برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و یافتن سرویسکار اقدام کنیم؟ بعد از چه مدتی باید دستگاه لباسشویی را به دست تعمیرکار سپرد؟ سوالات زیادی در زمینه سرویس و تعمیر مطرح است که بیشتر در مورد بهترین سرویسکار است.

ولی به خاطر داشته باشید شما به عنوان مصرف کننده خود یکی از بهترین سرویسکاران هستید. چرا که با یک مراقبت صحیح می توانید تایم استفاده از سرویس و تعمیرکار را کاهش دهید.

مدت زمانی که برای انجام خدمات سرویس بیان شده است ۶ ماه تا دو سال می باشد که این زمان در برندهای مختلف متفاوت است. اگر شما از یک برند خارجی و یا یک برند ایرانی مراقبت درستی نداشته باشید این مدت زمان کاهش پیدا می کند.

پس باید در نگهداری از لباسشویی به نکات ریز و مختلفی توجه نمایید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به هیچ عنوان بر روی لباسشویی اجسام سنگین قرار ندهید.
 • قبل از خرید به محل قرار گیری و فاصله آن با دیوار و اطراف دقت کنید.
 • بعد از هر بار استفاده تایمی را قرار دهید تا دستگاه استراحت کند.
 • می توانید بعد از شستشو آب دور واشر را تمیز کرده تا مانع از خرابی زود هنگام آن نشود.
 • و …

نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران

شما وقتی اقدام به خرید می کنید با احتساب گارانتی و ضمانت آن را پیگیری می نمایید. در برخی از برندها بعد از تمام شدن مدت زمان گراانتی از طرف شرکت تولید کننده خدمات تعمیر ارائه نمی شود. از این رو باید با مراکز تعمیرات در ارتباط باشید.

به طور مثال شما می توانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ از نمایندگی دکتر تعمیرکار درخواست ارائه خدمات نمایید. همان گونه که گفته شد این مرکز توانایی ارائه خدمات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را دارد. و شما به عنوان یک مصرف کننده می توانید بدون هیچ نگرانی درخواست خود را از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ثبت نمایید.

مرکز ما در اسرع وقت تعمیرکاران خود را برای انجام خدمات تعمیر و سرویس به محل تعیین شده اعزام می کند. باید در نظر داشته باشید که قبل از درخواست تکنسین باید تمام نکات در مورد نوع عیب و خرابی دستگاه را بیان کنید. همچنین باید به خاطر داشته باشید که نوع مدل لباسشویی و برند آن یک اصل برای درخواست تکنسین از نمایندگی می باشد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

شما به عنوان یک مصرف کننده باید انتخاب دقیقی در مورد تعمیرکار داشته باشید. چرا که لباسشویی شما در صورت یک انتخاب نادرست ممکن است آسیب جدی دیده و نتواند فعالیت درستی را انجام دهد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از هر چیز به برخی نکات در مورد نمایندگی و تکنسین لباسشویی دقت داشته باشید. در حال حاضر و بنا به شرایط ایجاد شده افراد زیادی هستند که با عنوان های جعلی اقدام به راه اندازی دفاتر و شرکت های تعمیرات می کنند. همین امر باعث می شود تا شما نتوانید انتخاب درستی را تجربه نمایید. به همین جهت حتما در انتخاب تعمیرکار و  نمایندگی تعمیر تحقیق لازم را داشته باشید.

 • داشتن شماره ثبت
 • محل ثابت و مشخص
 • دارای شماره تلفن ثبت شده و ثابت
 • رضایت مشتری

و …. می تواند از مواردی باشد که به شما در انتخاب کمک نماید. همچنین در صورت داشتن وب سایت، می توانید نظرات کاربران و مشتریان را در این بخش مطالعه کرده و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

امروزه هزینه های بالای تعمیرات و خرید لباسشویی به حدی اوج گرفته است که مصرف کننده در صورت بروز مشکل بدون اهمیت دادن سعی می کند تا همچنان از دستگاه خود استفاده نماید. ولی باید به خاطر داشت که این گونه استفاده می تواند هزینه ها را افزایش دهد. چرا که قطعات بیشتری آسیب می بیند. و برای تعمیر نیاز است تا قیمت بیشتری برای قطعات و دستمزد پرداخت کنند.

با توجه به این شرایط و همچنین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی، ما به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت بروز مشکل قبل از هر چیز با مرکز دکتر تعمیرکار تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن ها کمک دریافت کنید. اگر با کمک مشاوره و راهنمایی آن ها مشکل دستگاه لباسشویی رفع نشد سپس اقدام به درخواست تعمیرکار نمایید.