درباره ما

هدف دکتر تعمیرکار ارائه با کیفیت ترین و ارزان ترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی به مشتریان است. این مجموعه بزرگ از تعمیرکاران آموزش دیده و زبده با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات تعمیرات انواع مختلف از لوازم خانگی در خدمت مشتریان عزیز است.

برای دریافت خدمات تعمیرات از این مجموعه تنها کافیست تا با شماره ما تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست آنلاین اقدام به ثبت درخواست نمایید. تعمیرکاران متخصص ما در سریع ترین زمان ممکن در محل و منزل شما حاضر شده و به تعمیرات خواهند پرداخت.

دکتر تعمیرکار تمامی خدمات سرویس، نصب و تعمیرات خود را مشمول ضمانتنامه و کارت گارانتی معتبر کرده است.کسب آرامش و اطمینان خاطر مشتریان گرامی از خدمات انجام شده جزو خط مشی اصلی مجموعه ما محسوب می شود. به همین علت شرکت بر کیفیت خدمات و استفاده از قطعات اورجینال تاکید دارد.

علاوه بر آن مجموعه ما به دنبال دسترسی آسان جهت کسب اطلاعات بیشتر کاربر گرامی به انواع آموزش ها در قالب مقالات و ویدئوهایی آموزشی پرداخته است تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری در زمینه آموزش تعمیرات و عیب یابی، کدهای خطا و ارورها و نیز راهنمای فارسی استفاده از لوازم خانگی را به دست آورید.