تعمیر یخچال توسط تیم تخصصی دکتر تعمیرکار درتمام نقاط استان تهران
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیرات یخچال و فریزر

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر یخچال و فریزر، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیرات یخچال و فریزر

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر یخچال و فریزر، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر یخچال

سرویس و تعمیر یخچال به عنوان یکی از لوازم پرکاربردِ برقی نیازمند مهارت خاصی است. اهمیت تعمیر به موقع و هم چنین تخصصی یخچال، عدم خرابی سایر قطعات و حفظ عملکرد صحیح این دستگاه برقی است. یکی از نکات قابل توجه در رابطه با تعمیر انواع یخچال، صرفه جویی در هزینه و هم چنین افزایش بازدهی دستگاه است.موضوع مهمی که با در نظر داشتن آن می توان بین تعمیر یا تعویض یخچال، بهترین گزینه را انتخاب کرد.

تعمیر یخچال در خدمات دکتر تعمیرکار

مرکز دکتر تعمیرکار از جمله مراکز ارائه دهنده خدماتِ مرتبط با تعمیر و نصب یخچال در کشور است.همکاری با کارشناسانی ماهر و هم چنین متعهد، شرایط ارائه سرویس های خدماتی در تمامی ایام سال را به بهترین شکل ممکن، فراهم نموده است.سرویس و نصب یخچال فریزر از جمله مراحلی است که می تواند در نوع عملکرد دستگاه نقش بسیار ویژه و مهمی داشته باشد.از طرفی دیگر با وجود هزینه های بالا به منظور خرید انواع یخچال های خانگی، تعمیر، قطعا گزینه باصرفه ای است که می توان به آن اشاره کرد.بررسی علت خرابی این دستگاه، تنها راه حل برای تعمیر آن است.

عیب یابی یخچال

عیب یابی یخچال، یک کار تخصصی است و داشتن مهارت کافی در این زمینه، ضروری خواهد بود. به همین علت نمی توان تعمیرات یخچال را به عنوان یکی از فاکتور های غیر تخصصی معرفی کرد.

علائم خرابی یخچال

علائم خرابی یخچال فریزر و یا هر یک از انواع یخچال، متفاوت است. بررسی هر یک از علائم می تواند نتیجه متفاوتی را به دنبال داشته باشد. اما به هر شکل تعمیر یخچال با وجود امکان تهیه قطعات اورجینال، یک انتخاب اقتصادی و کاملا باصرفه است.

باز و بسته شدن مداوم در یخچال و پیامدهای آن

استفاده مداوم از یخچال فریزر و باز و بسته شدن مداوم درب یخچال، از جمله اصلی ترین مواردی است که گاها موجب خرابی یخچال می گردد.تعمیر یخچال به صورت تخصصی توسط کارشناسان مرکز دکتر تعمیرکار در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت، انجام می گیرد. ارائه نکات فنی تعمیرات یخچال و  یخچال فریزر توسط کارشناسان دکتر تعمیرکار با بالاترین کیفیت و ارائه گارانتی معتبر انجام می شود.

ارائه نکات فنی لازم به مشتریان توسط کارشناسان دکتر تعمیرکار، قطعا شرایط را برای عملکرد هر چه بهتر دستگاه فراهم می نماید.هر یک از انواع یخچال های صنعتی یا یخچال های خانگی، علت خرابی خاصی دارند و به همین دلیل تعمیر آن ها نیز با پیش نیاز های متفاوتی همراه است.

تعمیرات انواع یخچال

تعمیرات انواع یخچال در مرکز دکتر تعمیرکار توسط کارشناسانی مجرب و آموزش دیده انجام می شود. انواع یخچال عبارت اند از:

 • یخچال های صنعتی
 • یخچال های ایستاده
 • یخچال های کوچک (خانگی)
 • یخچال فریزر
 • یخچال های ساید بای ساید
 • یخچال های قدیمی
 • یخچال های نسل جدید
 • یخچال فریزر های دوقلو
 • یخچال فریزر های توکار
 • یخچال فریزر درب بالا و درب پایین و …

برندهای ایرانی و خارجی

علاوه بر تمامی انواع یخچال هایی که به آن اشاره شد، تعمیر تمامی انواع یخچال با برند های ایرانی و خارجی در مرکز دکتر تعمیرکار، امکان پذیر گردیده است. در ادامه به مهم ترین انواع این یخچال ها اشاره می کنیم.

 • تعمیر یخچال اسنوا
 • تعمیر تخصصی یخچال امرسان
 • تعمیرات یخچال برفاب
 • تعمیر و نصب یخچال الکترواستیل
 • تعمیر و سرویس یخچال دوو
 • تعمیرات یخچال سامسونگ
 • تعمیرات و سرویس یخچال گلدستار
 • تعمیرات و نصب یخچال ناسیونال و …

هزینه تعمیر انواع یخچال فریزر

فاکتور های متعددی در تعیین قیمت و هزینه تعمیر یخچال دخالت دارند. از اصلی ترین این فاکتور باید به میزان خرابی یا علت خرابی دستگاه اشاره نمود.

تعویض قطعات

بخش بسیاری از تعمیرات، صرفا با تعویض یا تعمیر قطعه آسیب دیده، به نتیجه می رسد. اما در برخی از مواقع نیز شرایط کمی دشوار تر خواهد شد.موضوع مهمی که باید به آن اشاره کرد، امکان تعمیر تمامی انواع یخچال توسط تکنسین های دکتر تعمیرکار است.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان و متقاضیان در مرکز دکتر تعمیرکار به منظور اطلاع از نوع خدمات و هم چنین آشنایی با علت خرابی دستگاه، ارائه می گردد.این موضوع شرایطی فوق العاده آسان را برای مشتریان ایجاد می نماید.سریع ترین زمان برای عنوان کردن مشکلات در ارتباط تلفنی با کارشناسان دکتر تعمیرکار، مشتریان قادر خواهند بود تا در سریع ترین تایمِ ممکن، نسبت به انتقال مشکل به کارشناسان و دریافت راه حل اقدام نمایند.

موضوعی که نه تنها هزینه ای را به همراه نخواهد داشت، بلکه می تواند یک فرصتِ بسیار ویژه برای رفع مشکل خرابی یخچال نیز به شمار آید. “تعمیر یخچال” با توجه به بررسی علت خرابی انجام خواهد شد، به همین دلیل زمان متفاوتی را باید برای مراحل تعمیر در نظر گرفت. ارتباط با کارشناسان تعمیر یخچال در مرکز دکتر تعمیرکار، امکان دریافت جزئیات و اطلاعات مورد نیاز را ساده تر خواهد نمود.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در وقت و هم چنین صرفه جویی در هزینه دو علت اصلی برای تعمیر یخچال شناخته می شود. دلایلی که با بررسی آن ها می توان بین خرید مجدد یخچال و تعمیرات تخصصی یخچال، به بهترین نتیجه ممکن دست یافت.به صورت کلی امروزه تعمیر یخچال در لیست اصلی ترین نیازمندی ها به ویژه در شهر های بزرگ قرار می گیرد. بالا بودن قیمت دستگاه های برقی از جمله یخچال و یخچال فریزر، تعمیرات این دستگاه را به یک اولویتِ بسیار مهم تبدیل نموده است.

ارائه دقیق ترین جزئیات در خصوص هزینه تعمیرات و نصب یخچال ها و انواع یخچال فریزر توسط کارشناسان نمایندگی، از دیگر مواردی است که باید به آن اشاره کرد.