هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی [ 100 % کاربردی ] دکتر تعمیرکار
هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

آیا شما از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی خود آگاه هستید؟ با جستجوی کوتاه می توان دریافت تعرفه ها و هزینه های تعمیرات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی کمی با هم متفاوت است. دانستن دلایل این موضوع می تواند شما را در انتخاب مناسب تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی از قبیل تعمیرکاران ماشین لباسشویی یاری رساند.

هزینه خدمات لباسشویی شامل چه چیزهایی است؟

خدمات و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شامل اجرت تعمیرکار جهت بازدید دستگاه و استفاده از قطعات جدید جهت تعویض موارد معیوب است. در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی مجموعه متخصصین دکتر تعمیر کار به هنگام بازدید از دستگاه ماشین لباسشویی شما ریز هزینه تعمیرات این دستگاه را با کمترین تعرفه در بازار در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. شما عزیزان پس از مقایسه هزینه خدمات ارائه شده توسط این مجموعه متخصصین با تجربه با سایر موارد مشابه آن به قیمت های مناسب و با صرفهِ استفاده از خدمات دکتر تعمیرکار پی خواهید برد.

تعرفه خدمات تعمیر لباسشویی

جهت دانستن عوامل مؤثر در تعرفه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بهتر است به موارد ذکر شده در قسمت زیر توجه فرمایید.

 • به طور معمول تعرفه خدمات ارائه شده توسط تعمیر کار بر اساس تجربه و سابقه ارائه خدمات تعمیر، ضمانتنامه و نوع کارکرد تعمیرکار تعیین می شود.
 • توجه نمایید کیفیت خدمات یک اصل مهم در امر تعمیر است.
 • برخی از تعمیر کاران ضمانتنامه پس از انجام خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند. پس توجه کنید بعد از تعمیر لباسشویی چه مدت زمان، کدام خدمات و کدام قطعات را آن ها به شما ضمانت می دهند.
 • به هنگام تعویض قطعات به کیفیت موارد استفاده شده توجه کنید. همواره قطعات با کیفیت متفاوت و قیمت های مختلفی در بازار وجود دارند. گاهی گران تر بودن هزینه تعمیر به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت به هنگام تعویض آن ها است.
 • بهتر است به هنگام انتخاب تعمیرکاران و تکنسین های متخصص در این زمینه از اعتبار عملکرد آن ها اطمینان حاصل کنید و بعد با آن ها تماس بگیرید.
 • اغلب پرسنل یک مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی با کارت، فرم و لباسی مخصوص پس از تماس به منزل شما مراجعه می کنند. پس از راه دادن افراد متفرقه و بی نشان بابت تعمیرات لباسشویی خودداری نمایید.
 • دکتر تعمیر کار با داشتن بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و لباسشویی در خدمت مشتریان عزیز است. هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ارائه شده توسط این مجموعه متخصص با بهترین کیفیت استفاده از قطعات ارائه می گردد. گروه متخصص در این مجموعه سعی در به کار بردن قطعات فابریک همانند برند دستگاه را دارد.
حتما بخوانید:  مقایسه لباسشویی بوش با برندهای مشابه: انتخاب بهترین (برند) | دکتر تعمیرکار

بررسی خدمات ارائه شده جهت سرویس و تعمیرات لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شامل خدمات ارائه شده جهت سرویس و تعمیرات آن می باشد که به شرح زیر است:

 1. هزینه نصب ماشین لباسشویی

هزینه نصب ماشین لباسشویی شامل نصب و آموزش استفاده از ماشین لباسشویی تازه خریداری شده به همراه هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت نصب ماشین لباسشویی می توانید با مرکز دکتر تعمیرکار تماس بگیرید.

 1. هزینه سرویس ماشین لباسشویی

به طور معمول به هنگام سرویس ماشین لباسشویی تعمیرکاران به تعویض فیلتر ماشین لباسشویی، انجام خدمات جرم گیری ماشین لباسشویی و شستشوی آن می پردازند. در کنار هزینه قطعات تعویضی مبلغ کمی را نیز به عنوان هزینه ایاب و ذهاب دریافت می کنند. با انجام سرویس ماشین لباسشویی خود می توانید از تعمیرات بیشتر و خرابی های احتمالی در آینده جلوگیری نمایید.

 1. هزینه تعویض پمپ تخلیه

در صورت انجام تعویض پمپ تخلیه باید بدانید که در برندهای مختلف این پمپ از قیمت های مختلفی برخوردار است. مجموعه متخصص دکتر تعمیرکار جهت انجام تعویض قطعات ماشین لباسشویی سعی بر استفاده برند خود لباسشویی کرده تا طول عمر استفاده مفید از دستگاه بالا رود. هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جهت تعویض پمپ تخلیه شامل هزینه پمپ جدید به علاوه هزینه اجرت نصب و هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار می باشد.

 1. هزینه تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

از آنجاییکه تایمر لباسشویی به صورت مکانیکی و الکتریکی است در ۹۰درصد ماشین های لباسشویی نیازی به تعویض ندارد. معمولاً این هزینه شامل هزینه اجرت باز کردن و تعمیرات و نصب مجدد آن به همراه هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار است. در صورت نیاز به تعویض تایمر، تعمیرکار باید حتماً از برند خود ماشین لباسشویی جهت تعویض این قطعه استفاده کند.

 1. هزینه تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی
حتما بخوانید:  نحوه تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات برد الکتریکی ماشین لباسشویی متفاوت است. گاهی مهندسین و تکنسین های تعمیرات لباسشویی نیازمند تعویض قطعه خاصی از آن می باشند. گاهی اوقات تنها با بازکردن قطعه و تعمیر بخش خاصی از آن مشکل رفع خواهد گشت. به هر حال کدهای خطا و ارورهای نشان داده شده روی صفحه نمایش توسط تعمیرکار لباسشویی رفع خواهد گشت.

 1. هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

برای تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی شما نیازمند یک لاستیک جدید جهت نصب توسط تعمیر کار به علاوه هزینه اجرت نصب و ایاب و ذهاب تعمیرکار هستید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه متخصصین تعمیرکاران دکتر تعمیرکار تماس بگیرید.

 1. تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی

کمک فنر ماشین لباسشویی نیز قطعه‌ای مهم در ماشین لباسشویی محسوب می شود. در صورت خراب بودن نیاز به تعویض خواهد داشت.

 1. هزینه تعویض یا تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی

هیدروستات ماشین لباسشویی از قطعاتی محسوب می شود که قابل تعمیر شدن است. تعمیرکاران ماشین لباسشویی مبلغی را جهت عیب یابی و رفع ایرادت موجود در آن و نیز هزینه ایاب و ذهاب خود دریافت می کنند. در صورت تعویض این قطعه باید مبلغ خرید قطعه جدید، اجرت تعویض و نصب آن را نیز بپردازید.

از سایر هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی را می توان به مواردی نظیر هزینه تعمیرات یا تعویض شیر برقی، هزینه تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی، هزینه تعویض کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی اشاره کرد. علاوه بر آن می توان هزینه تعمیرات یا تعویض موتور ماشین لباسشویی، هزینه تعمیر و تعویض دیگ و آبکش دستگاه، هزینه تعویض پانل ماشین لباسشویی، هزینه تعویض خرطومی دیگ و غیره نام برد.

حتما بخوانید:  بررسی کیفیت لباسشویی آاگ (AEG)

کلام آخر

تشخیص صحیح ایرادات ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران و نیز دانستن هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی از موارد مهم و ضروری به هنگام انتخاب تعمیرکاران ماشین لباسشویی است. رفع عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی باید به‌گونه‌ای انجام شود که تضمین لازم جهت استفاده طولانی مدت آن را به استفاده کننده بدهد. مجموعه دکتر تعمیرکار با سابقه طولانی فعالیت در این زمینه و کسب رضایت مشتریان از کیفیت خدمات تعمیرات ارائه شده می تواند شما مشتریان عزیز را در این امر یاری کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.