نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت [سریع و مطمئن] دکتر تعمیرکار

نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت

همان طور که مطلع هستید نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت در ایران توسط خود شرکت اروپایی پشتیبانی نمی شود. پس با خرید برند وست پوینت (westpoint) باید برای افزایش عمر مفید دستگاه با مراکز مجاز تعمیرات تماس بگیرید. زیرا اگر کار نصب به درستی انجام نشود احتمال آسیب به برخی قطعات وجود دارد.

حتی اگر بخواهید سرویس کردن و تعمیر لباسشویی وست پوینت را با کمک تعمیرکار انجام دهید باز نباید آن را به افراد نابلد و حتی سوداگر دهید زیرا در بیشتر مواقع منجر به تشدید آسیب وارد شده به دستگاه می شوند و یا بدون اینکه قطعه ایی نیاز به تعویض داشته باشد بی آنکه قطعه را تعمیر کنند آن را عوض کرده و در پایان هزینه های زیادی را برای شما فاکتور خواهند کرد.

ما به شما مرکزی را معرفی خواهیم کرد که حرفه ایی کار کردن مهندسین و پرسنل مجموعه  باعث پایداری و تداوم فعالیت آن در طی دو دهه گذشته بوده است. مرکز تخصصی دکتر تعمیرکار پیشتاز در تعمیر لباسشویی و دیگر لوازم خانگی با برندهای مختلف ایرانی و خارجی است.

این مرکز با شعب متعدد خود در اقصی نقاط شهر تهران شهرهای حومه و به طور کلی استان تهران و شهر کرج را هم پشتیبانی می کند. پس به دست تکنسین های ماهر دکتر تعمیرکار عیب یابی دستگاه ظرف مدت کوتاهی بدون معطلی و تضمین شده انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در کجاست؟

هرگاه برای تعمیر لباسشویی وست پوینت به تعمیرکار احتیاج داشتید می توانید با دکتر تعمیرکار که تمامی نمایندگی های خود را در مناطق مختلف تهران و شهرهای رباط کریم، ری، اندیشه، شهریار و غیره برپا کرده است تماس بگیرید. هسته اصلی و مرکزی دکتر تعمیرکار در بزرگراه آیت الله سعیدی مستقر است که تمامی شعب در زیر مجموعه و هماهنگی کامل با مرکز فعالیت می نمایند.

بیش از ۱۵ سال تجربه کار در زمینه نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی در برندهای مختلف توانسته ایم جایگاه ممتازی در بین آحاد مردم کسب نماییم و رضایت مشتریان پشتوانه دکتر تعمیرکار برای رسیدن به اهداف تعیین شده مجموعه شده است.

گروهی از تکنسین های متخصص که کاملا حرفه ایی عمل کرده با آخرین تجهیزات و اطلاعات روز “تعمیرات لباسشویی وست پوینت” و دیگر برندها را برعهده می گیرند. تضمین و کیفیت کار و هزینه کم و عدم اتلاف وقت در کنار هم توانسته رضایت حداکثری کاربران را جلب نماید.

تعمیر لباسشویی وست پوینت

 نحوه تماس با دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی وست پوینت

برای دسترسی به نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی باید از طریق پل های ارتباطی زیر با مرکز بزرگ دکتر تعمیرکار تماس حاصل فرمایید که به شرح زیر است:

 1. از طریق شماره تلفن ۰۲۱۵۶۳۸۹۶۴۸ که همه روزه و ۲۴ ساعته در دسترس است تا سفارش شما را ثبت نماید.
 2. از طریق پر کردن فرم درخواست آنلاین که در سایت دکتر تعمیرکار موجود است به تبت درخواست خود اقدام کنید.

پس با اولین ارتباط شما با مجموعه حرفه ایی دکتر تعمیرکار کارشناس مربوطه تمامی مشخصات و اطلاعات مربوط به لباسشویی را ثبت می کند و با توجه به مکان و برند دستگاه و درخواست کاربر به یکی از تکنسین زبده ماموریت خواهد داد. سپس نام تکنسین و کد اشتراکی به شماره همراه شما پیامک می گردد. آنگاه کارشناس مربوطه که در نزدیک ترین شعبه به محل کاربر می باشد در کمترین زمان ممکن و با هماهنگی کامل با مشتری اعزام خواهد شد تا در مکان مورد نظر حاضر شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

بارزترین ویژگی های کارشناسان دکتر تعمیر کار برای تعمیر لباسشویی وست پوینت

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی و لوازم خانگی وست پوینت در ایران پشتیبانی نمی شود. به همین علت تکنسین های معدودی هستند که مسلط به ساختار و نحوه عملکرد و تعمیر لباسشویی باشند. در این میان تجربه ۱۵ ساله به کمک و یاری تکنسین های دکتر تعمیرکار آمده و با دانش روزی که از نحوه نصب، سرویس و تعمیرات دارند کیفیت خدمات مجموعه را در بالاترین حد استاندارد نگه داشته اند. بارزترین ویژگی های کارشناسان زبده مجموعه ما به قرار زیر است:

 • تجربه، تعهد، دانش روز، مهارت، تخصص در تعمیر لباسشویی
 • حسن اخلاق و مسئولیت پذیری و رعایت شئونات اخلاقی
 • سرعت عمل و دقت در عیب یابی و تعمیر با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کمترین زمان ممکن
 • در اختیار داشتن قطعات یدکی و اصل در صورت نیاز به تعویض
 • اولویت در تعمیر قطعات معیوب و کاهش هزینه تعمیرات
 • توضیح به کاربر درباره علت خرابی دستگاه و پاسخ به پرسش های آنان
 • پس از اتمام کار ارائه ضمانت نامه به مشتری برای تضمین خدمات
 • و در پایان جمع کردن دستمزد و ارائه فاکتور از ریز هزینه ها

البته ناگفته نماند پیش از شروع کار برآوردی و تخمینی از هزینه ها انجام خواهند داد و در صورت رضایت کاربر اقدام به تعمیر دستگاه خواهند کرد و اینگونه با کیفیت ترین و ضمانتی ترین خدمات را با کمترین قیمت در محل انجام می دهند.

تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی وست پوینت

آیا دکتر تعمیرکار تعمیر لباسشویی وست پوینت را در محل انجام می دهد؟

مزیتی که مجموعه دکتر تعمیرکار از آن برخوردار است و باعث می شود که در انتخاب تعمیرگاه برای لوازم خانگی نسبت به دیگر تعمیرگاه ها ارجحیت داشته باشد اعزام و حضور نیروهای کارکشته خود به محلی است که درخواست خود را در آنجا ثبت نموده اید. بدون نگرانی از هزینه حمل و نقل و زخمی شدن و آسیب دیدن به دلیل جا به جایی که منجر به کاهش طول عمر دستگاه می شود. با اعلام درخواست کاربر برای دریافت خدمات، مهندسین متبحر در کمتر از ۲ ساعت با هماهنگی شما درب منزل حاضر خواهند بود و عیب یابی و تعمیر لباسشویی را انجام می دهد.

مناطق و محدوده ارایه خدمات تعمیرات لباسشویی وست پوینت در تهران

برای اینکه دستگاه وست پوینت جدیدی که خریداری کرده اید بتوانید عملکردهای مورد انتظار را از آن کسب کنید باید نصب آن را به هر تعمیرکاری نسپارید. زیرا نصب اشتباه باعث خرابی ها پی در پی خواهد شد. پس در هنگام ایجاد مشکل در لوازم خانگی و هم چنین نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت را به تعمیرگاه های مجاز مانند مجموعه دکتر تعمیرکار که در تمامی مناطق شهر تهران و شهرستان های اسلام شهر، ری، شهریار، رباط کریم، فردیس، اندیشه، کرج نمایندگی دارد به آسودگی خاطر واگذار نمایید.

برخی از محلات که شعب های دکتر تعمیرکار در آنجا زیر نظر مراجع ذی صلاح مجوز فعالیت گرفته اند شامل این مناطق نیز می شوند. تمامی محلات و خیابان های تجریش، زعفرانیه، پیروزی، پاسداران، چیتگر، نواب، مرزداران و غیره هست.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

زمان تعمیر لباسشویی وست پوینت چه مقدار طول می کشد؟

اگر قصد دارید به سرعت اشکالات ماشین لباسشویی وست پوینت را خاتمه دهید یاید با مراکزی مانند دکتر تعمیرکار تماس بگیرید که ظرف مدت کوتاهی اقدامات اولیه برای تعمیرات را شروع خواهند کرد. رویه کار به گونه ایی است که با اولین تماس مشتری و ارسال کد اشتراک سریعا ماموریت تکنسین خبره تعیین می شود آدرس و مشخصات دستگاه به تکنسین انتقال داده خواهد شد و براساس نوع لباسشویی تجهیزات کامل و قطعات مورد نیاز را با خود همراه خواهند کرد. اذا در عرض ۱ تا ۲ ساعت بعد درب منزل حضور خواهند داشت. البته قبل از اعزام با کاربر هماهنگی خواهند کرد و اگر مشکلی پیش آید قبلا اطلاع رسانی می کنند.

خدمات دکتر تعمیرکار برای کدام یک از انواع برند ماشین لباسشویی ها ارائه می گردد؟

چنان چه تصور شود کارشناسان مجموعه بزرگ و کاربلدی چون دکتر تعمیرکار تنها تخصص تعمیر لباسشویی وست پوینت را دارند کاملا اعتبار و حرفه ایی بودن این مجموعه زیر سوال خواهد رفت. کارشناسان این مرکز همه ساله ملزم به گذراندن کلاس های آموزشی برای ارتقای مهارت خود هستند. از این رو تمامی ایرادات کوچک و بزرگ برندهای آریستون، کندی، حایر، مدیا، کنوود، ال جی، اسنوا، دوو، اوشن، پارس، بکو، هوور، سامسونگ و تعمیر لباسشویی ارج و غیره را نیز در تخصص خود دارند.

لباسشویی وست پوینت

 هزینه های نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت

از اینکه قیمت های ما زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران است و با آن مطابقت دارد باعث کسب حداکثر رضایت مشتریان گرامی شده است.گروه دکتر تعمیرکار عرضه خدمات در کمترین ساعت و منصفانه ترین قیمت با بالاترین رضایت از کیفیت خدمات تضمین شده جزء اهداف اصلی خود قرار داده است. تمامی کارشناسان در شعب مختلف تلاش دارند تا حد امکان قطعات اورجینال ماشین لباسشویی را تعمیر کنند و اگر لازم شد قطعات یدکی اصل را که در اختیار دارند جایگزین نمایند. اطمینان داشته باشید که معقول ترین دستمزد متعلق به نیروها و پرسنل دکتر تعمیرکار است و در آخر ریزفاکتوری از تمامی هزینه ها و برگه گارانتی با مهره و امضای مجموعه تقدیم کاربر خواهند کرد.

عمده مشکلات ماشین لباسشویی

بهتر است علت خرابی عمده ترین اشکالات دستگاه را بدانید تا در وقت مقتضی از آن بهره ببرید.

 1. دلیل برق داشتن بدنه ماشین چیست؟

هر دستگاه از قطعات مکانیکی و الکتریکی ساخته شده است. علت برق داشتن بدنه ماشین می تواند از اتصالات سیمی هایبه کار رفته در آن باشد و یا موتور دستگاه سوخته باشد و برق به بدنه متصل شود.

 1. علت نشتی آب در ماشین لباسشویی مربوط به ایراد در کدام قطعه است؟

در این مورد بستگی دارد که نشتی در کجا مشاهده شود. اگر جلوی ماشین باشد لاستیک دور درب و قطعات مرتبطبه درب را بررسی کنید. قطعاتی هم که در پشت لباسشویی باعث ریزش آب می شوند شامل شلنگ ورودی آب و واشرهای آن را جستجو کنید.

جمع بندی

برای کاهش هزینه های جاری بهترین گزینه انتخاب مرکز بزرگ و معتبر دکتر تعمیرکار است و با سابقه فراوان در نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت و دیگر لوازم خانگی در برندهای مختلف و شعبات متعدد در تهران و شهرهای اطراف تماس حاصل فرمایید.

منبع : دکتر تعمیرکار

لینک های کوتاه صفحه :

https://bit.ly/3o1GqFf

https://cutt.ly/xLyJs7g

https://tinyurl.com/2p9xbxp6

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.