نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج [سرویس در محل] دکتر تعمیرکار

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

بی شک تعمیر ماشین لباسشویی ارج به مانند تعمیر ماشین لباسشویی در برندهای مختلف نیاز به تخصص ویژه ایی دارد. پس از مدت ها استفاده از ماشین لباسشویی برای عملکرد بهتر دستگاه باید به فکر سرویس کردن آن باشید. هر چند تا حدودی رسیدگی های جزئی مثل نحوه تمیز کردن و از بین بردن بوی لباسشویی توسط کاربران در طول استفاده از دستگاه انجام می گیرد. اما بهتر است نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ارج را بر عهده تعمیرکاران مجاز قرار دهید.

در طول سال ها لباسشویی ارج نیز همپا با برندهای ایرانی و وارداتی روز دنیا محصولات و مدل های مختلف از ماشین های تولیدی خود را ارتقا داده است. از این رو تعمیر ماشین لباسشویی ارج را به هر تعمیرگاهی واگذار نکنید. شعبات تخصصی و حرفه ایی دکتر تعمیرکار دو دهه است که با همکاری تکنسین های ماهر و با تجربه خود مدل های مختلف از برند ارج را تعمیر و سرویس کرده اند. از این جهت می توان بهترین و اولین گزینه برای ارائه خدمات در حوزه تعمیرات لوازم خانگی باشند.

مرکز بزرگ و تخصصی دکتر تعمیرکار نمایندگی های مختلفی در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران اعم از شمال، شرق، جنوب و غرب و شهرستان های هم جوار مانند ری، شهریار، اندیشه، رباط کریم، کرج و غیره دارد. به همین جهت در کمترین زمان ممکن می توانید خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ارج

کدام مجموعه نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی ارج را بر عهده دارد؟

خوشبختانه این برند جز تولیدات داخلی است که به راحتی خدمات پس از فروش را برای حداکثر ۲ سال تضمین می کند که در صورت پیدایش هر مشکلی در کاکرد آن می توانید با دفتر مرکزی برند ارج تماس بگیرید. اما به هر دلیل برگه گارانتی ماشین را گم کرده اید یا تاریخ ضمانت آن به اتمام رسیده دیگر برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج قادر نخواهید بود از خدمات پس ار فروش آن استفاده کنید.

در این موقعیت زمان آن فرا می رسد که از مراکز و فعالیت های تعمیرگاه های مجاز اطلاعات به دست آورید. ما به شما معرفی می کنیم که مجموعه بزرگ و حرفه ایی دکتر تعمیرکار با بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و بهره بردن از دانش و تجربه کارشناسان متخصص و زبده کیفیت خدمات خود را تضمین کرده است و حتی کم ترین دستمزد تعیین شده را دریافت می نماید. مجموعه دکتر تعمیرکار به غیر از تعمیر ماشین لباسشویی ارج نمایندگی تعمیرات کلیه لوازم خانگی ارج را نیز بر عهده دارد. پس اطمینان داشته باشید در کوتاه ترین زمان تکنسین های مجرب عضو گروه دکتر تعمیرکار عیب یابی و رفع ایرادات دستگاه ها را انجام می دهند.

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی ارج

چگونگی تماس با نمایندگی های تعمیر لباسشویی ارج

اکنون که تصمیم دارید سرویس و تعمیر دستگاه خود را به دست هر تعمیرگاهی ندهید و آن را به مجموعه دکتر تعمیرکار محول نمایید نیاز است که راه های ارتباطی با این نمایندگی را معرفی کنیم. برای راحتی کاربران دو راه ارتباطی پیش بینی شده است که بتوانند با تماس، خدمات تضمین شده را دریافت کنند که به قرار زیر است:

 1. از طریق تماس با شماره ۰۲۱۵۶۳۸۹۶۴۸ اقدام به ثبت درخواست کنید.
 2. از طریق پر کردن فرم درخواست آنلاین موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید.

تنها کافی است از این دو طریق در خواست خود برای تعمیرات را به ثبت برسانید. پس از اولین تماس، کارشناس بخش ارتباطات تمامی مشخصات و محل حضور و شماره تماس شما را دریافت می کند و سپس اطلاعات تکنسین و کد اشتراک را به شماره همراهتان پیامک خواهد کرد. آنگاه از طریق پر کردن فرم آنلاین موجود در سایت دکتر تعمیر از یک ساعت بعد خدمات مرتبط به تعمیر ماشین لباسشویی ارج را دریافت خواهید کرد.

خصوصیات تکنسین های حرفه ایی دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی ارج

دانش، تجربه، مهارت، اطلاعات به روز در کنار تعهد و حس مسئولیت پذیری خصوصیاتی است که شخص تعمیرکار حرفه ایی باید از آن برخوردار باشد. تمامی پرسنل و تکنسین های دکتر تعمیرکار تغییرات و تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه ها را پیگیری می کنند و به نحوه عملکرد و تعمیرات آن مسلط می شوند. مهم ترین ویژگی هایی که کارشناسان کارکشته مجموعه ما از آن برخوردارند شامل موارد زیر است:

 • برخوردار بودن از تجربه و سابقه زیاد در تعمیر ماشین لباسشویی ارج
 • رعایت حسن اخلاق و شئونات اخلاقی و کاری برای حضور در منزل و محل درخواستی
 • همراه داشتن کلیه تجهیزات و قطعات مورد نیاز یدکی و حضور در کمترین زمان ممکن
 • تقدم دادن به تعمیر قطعه معیوب و در صورت نیاز به تعویض با قطعه اورجینال و اصل
 • پاسخ گویی به کاربران در رابطه با پرسش های مرتبط به دستگاه
 • ارائه برگه گارانتی معتبر در پایان کار برای تضمین خدمات خود

کادر متخصص دکتر تعمیرکار توانایی دارد که خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی ارج را در کم ترین زمان و قیمت عرضه کند.

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در محل

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در محل

خصوصیتی که مجموعه دکتر تعمیرکار از آن بهره مند است که صرفه اقتصادی برای مشتریان دارد حضور تکنسین در محل مورد نظر است تا لباسشویی را در همان مکان تعمیر کند. مزیت عدم جا به جایی دستگاه علاوه بر کاهش هزینه حمل و نقل از صدمات احتمالی که ممکن است در هنگام انتقال ماشین رخ دهد را به صفر می رساند. پس با یک تماس بهترین کارشناسان مستقر در شعب متعدد دکتر تعمیرکار را برای تعمیر لباسشویی ارج در مکان مورد نظر خود فرا خوانید.

عرضه خدمات تعمیرات لباسشویی ارج در شهر تهران

اکثر آگهی هایی که درباره تعمیرگاه های مختلف لوازم خانگی تبلیغ می شود و نمی توان صرفا با دیدن این دست از تبلیغات به معتبر و مجاز بودن آن ها اعتماد کرد. مجموعه بزرگ و حرفه ایی دکتر تعمیرکار با شعب متعدد خود در سطح شهر تهران بهترین و مناسب ترین گزینه برای انتخاب همشهریان است.

این مرکز تمامی مجوزها را از مراجع ذیصلاح و مرتبط کسب کرده و با هماهنگی های لازم شعب های خود را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران تاسیس کرده که کلیه محله و خیابان های مناطقی مانند پاسداران، مرزداران، تهرانسر، پیروزی و شهرستان های اطراف را هم تحت پوشش قرار داده است.

مدت زمان تعمیر لباسشویی ارج چقدر طول خواهد کشید؟

فاصله زمانی ثبت درخواست شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج تا رسیدن تکنسین های این مجموعه در محل درخواستی شما بین یک تا دو ساعت فقط طول خواهد کشید. سعی ما بر این است که تمامی خدمات بدون هرگونه اتلاف وقتی ارائه گردد تا در کنار کیفیت خدمات رضایت شما را هم کسب کنیم. اگر به هر دلیلی زمان تعمیرات و سرویس کردن دستگاه طولانی تر شود کارشناسان مربوطه آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

تعمیر لباسشویی ارج

خدمات تخصصی دکتر تعمیرکار برای انواع ماشین لباسشویی در برندهای مختلف

گروهی بزرگ از کارشناسان و مهندسین خبره و با تجربه گرد هم جمع شده اند و در مجموعه دکتر تعمیرکار تمامی برندهای ماشین لباسشویی را با آخرین متد و پیشرفته ترین ابزار و لوازم تعمیر و سرویس می کنند. به غیر از تعمیر ماشین لباسشویی ارج برندهای اسنوا، سامسونگ، کندی، بوش، آاگ، آریستون، مدیا، ویرپول، کنوود و غیره را به بهترین شیوه عیب یابی و تعمیرخواهند کرد. پس با خیالی آسوده کلیه لوازم خانگی و حتی تعمیر لباسشویی سامسونگ را هم به این مرکز بسپارید.

قیمت و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج چه مقدار است؟

همه مشتریان در حین خرید لباسشویی با حساسیت فراوانی برندهای مختلف را با یکدیگر و نیاز خودشان مقایسه می کنند. دلیل این امر نیز طول عمر مفید دستگاه و کیفیت قطعات و عملکرد آن است که به زودی خراب نشود که مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات هم شوند. از این رو نگرانی بیشتر مشتریان هزینه بالای دستمزد تعمیرکار است. اما خوشبختانه ماشین لباسشویی ارج خدمات پس از فروش دارد اما پس از اتمام این مدت با خرابی قطعات گاهی نیاز است که قطعات اصل با قطعات یدکی تعویض شود. این قطعات کاملا اصل و با کیفیت هستند و حتی دستمزدها براساس شاخصه های تعیین شده توسط اتحادیه تعمیرکاران اخذ و دریافت می گردد. پس کاملا مطمئن باشید کمترین دستمزد را کارشناسان ما برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج دریافت می کنند.

رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی

در این بخش رایج ترین مشکلاتی که برای انواع برندهای ماشین ایجاد خواهد شد را توضیح می دهیم.

 1. چرا عملکرد لباسشویی متوقف شده است و برنامه بعدی را اجرا نمی کند؟

علل مختلفی می تواند باعث توقف کارکرد دستگاه شود. در این هنگام پیشنهاد می شود دستگاه را ریست کنید تا عملکرد آن باز گردد.

 1. علت سرو صدای زیاد و لرزش دستگاه در حین کار چیست؟

تراز کردن لباسشویی اهمیت فراوان دارد زیرا هم فشار به موتور کمتر می شود و هم سرو صدای آن را کاهش می دهد. در صورت تراز بودن احتمال خرابی در بلبرینگ وجود دارد. پس از یک تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

 1. علت بوی بد لباسشویی چیست و راهکار رفع آن کدام است؟

دلیل بوی بد در کپک های نهفته در زیر لاستیک دور درب و حتی اجرام گیر کرده در فیلتر تخلیه است. پس با ترکیب سرکه یا جوش شیرین با آب گرم محفظه دیگ و لاستیک دور درب را ضدعفونی و تمیز نمایید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج

 جمع بندی

ما افتخار می کنیم که برای نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ارج  مراکز دکتر تعمیرکار را انتخاب و به آن ها مراجعه می کنید. خدمات تضمین شده و قیمت منصفانه و در اسرع وقت جزء ویژگی های مراکز و  نمایندگی های دکتر تعمیرکار است.

منبع : دکتر تعمیرکار

لینک های کوتاه صفحه :

https://bit.ly/3ArbpBH
https://tinyurl.com/mr3hdwjs
https://cutt.ly/xK65FwD
۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.