تعمیر ماشین لباسشویی اوشن (Ocean) | نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن|دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی اوشن، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.


ثبت درخواست

تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی اوشن

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

اوشن یکی دیگر از برندهای ماشین لباسشویی است. این برند نیز در بین خریداران پرکاربرد بوده و مشتریان زیادی دارد. در صورتی که این برند، نیاز به تعمیرات داشته باسد باید از متخصص ترین افراد برای انجام خدمات استفاده نمود.

هر مرکز تعمیراتی برای اینکه بتواند نیازهای مشتریان خود را تامین نماید باید توانایی رفع مشکل و تعمیر انواع برندها را داشته باشد. بهتر است قبل از اینکه درخواست تکنسین کنید نام برند و مدل دستگاه خود را به اپراتور گفته و در صورت نبود تکنسین مناسب با یک مرکز دیگر تماس برقرار نمایید.

نمایندگی دکتر تعمیرکار در یک اقدام کاملا حرفه ای تکنسین های زیادی را در خصوص “تعمیر ماشین لباسشویی اوشن” در اختیار گرفته است. همچنین توانایی تعمیر انواع برند خارجی و ایرانی را نیز دارد. پس به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی می توانید از این شرکت درخواست کارشناس نمایید.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اوشن

برای سرویس ماشین لباسشویی Ocean باید از یک تعمیرکار لباسشویی درخواست حضور نمایید. چرا که سرویس کار باید در صورت بروز مشکل توانایی حل و تعمیر عیوب لباسشویی را نیز داشته باشد. در واقع هر چقدر سرویسکار شما با تعمیرات لباسشویی آشنا باشد قادر است تا بدون هزینه ی اضافی تعمیرات لازم را انجام دهد. در کنار تعمیر و سرویس شما باید با کمک راهنمایی دفترچه ی ماشین لباسشویی اقدام به مراقبت از دستگاه نمایید. نمایید.

 • اگر دستگاه شما در جای نامناسبی قرار دارد
 • اگر ماشین لباسشویی Ocean شما از نظر ابعاد در جای تنگی قرار داده شده است.
 • اگر بعد از هر شتسشو لاستیک دور دیگ را خشک نمی کنید.
 • اگر هر نوع شی اضافی را درون دیگ لباسشویی قرار می دهید.
 • اگر در مدت زمان مشخص اقدام به تخلیه پمپ نمی کنید.
 • اگر به صورت دائمی در اتصال برق قرار می دهید .

تمام این موارد می تواند به آسیب رساندن قطعات کمک کند. پس با دقت تمام نکات را رعایت کرده و خود را از صرف هزینه های بالای تعمیر نجات دهید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران نیز دایر است. چرا که در شمال تهران از این برند بیشتر استفاده می شود و نیاز به نمایندگی و انجام تعمیرات در این منطقه بیشتر خواهد بود.

لازم است اشاره کنیم که نمایندگی های دکتر تعمیرکار در مناطق مختلف استان تهران از جمله شمال تهران در حال فعالیت هستند. و شما می توانید در هر تایم با این مرکز تماس گرفته و با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در مورد لباسشویی دقت نمایید خرید آن است. در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید دقت داشته باشید که توانایی تامین هزینه تعمیرات لباسشویی و تامین قطعات وجود داشته باشد. چرا که برخی از برندها به دلیل خاص بودن وقتی که دچار مشکل می شوند هزینه های بالای را برای تعمیر نیاز دارند.

نمایندگی تعمیرات ما در صرف هزینه ها بسیار مناسب عمل می کند. یعنی شما در هنگام استفاده از تعمیرکاران این مرکز قادر هستید تا قیمت های حداقلی را پرداخت نمایید. در ضمن بعد از هر مراجعه و تعمیر و سرویس موظف هستند تا به شما یک برگه ضمانت خدمات پس از تعمیر را تحویل دهد. باید دقت داشته باشید که این برگه حاوی مهر و امضای تکسنین دکتر تعمیکرار باشد. زمانی می توان از این برگه ضمانت استفاده کرد که مدت زمان آن باقی مانده باشد،

 • مهر و امضای تکنسین بر روی آن هک شده باشد.
 • دستگاه شما توسط کارشناسان ما تعمیر شده باشد.
 • ماشین لباسشویی Ocean شما نیاز به تعویض و تعمیر قطعه نداشته باشد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی اوشن

بهترین تعمیرکار ماشبن لباسشویی Ocean باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چگونه می توان به یک تعمیرکار اعتماد نمود؟ آیا لباسشویی اوشن و تعمیرات آن توسط دکتر تعمیرکار و کارشناسان آن انجام می شود؟

در مورد ویژگی های یک کارشناسان تعمیرات به چند مورد اشاره خواهیم نمود. ولی قبل از آن به این سوال پاسخ خواهیم داد؛ بلی! دکتر تعمیرکار توانایی تعمیر انواع برندها را دارد. از این رو شما به راحتی می توانید به این مرکز اعتماد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسان و ارتباط با اپراتور نمایندگی تعمیر برند Ocean به وب سایت اینترنتی دکتر تعمیرکار مراجعه کنید.

از مواردی که باید یک متخصص و تکنسین برای تعمیر داشته باشد:

 • توانایی تعمیر انواع برند را به درستی بلد باشد.
 • از نظر تجربی در زمینه تعمیرات برند آموزش دیده باشد.
 • قادر باشد تا قطعات را به درتس تعمیر و یا تعویض کند.
 • در مدت زمان کم اقدام به تعمیرات نماید.
 • بتواند تمام نکات ایمنی را رعایت کند.
 • در هنگام کار صبورانه و با دقت عمل نماید.
 • راه ارتباطی و شماره تماس مطمئنی را به مشتری ارائه نماید.
 • قیمت گذاری مناسبی داشته باشد.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی Ocean با توجه به شرایط و مقررات شرکت تعیین می شود. هر شرکت تعمیراتی با توجه به نوع تعمیرات، برند تعمیرات و … هزینه تعمیر لباسشویی را مشخص می کند. تکنسین های دکتر تعمیرکار در زمینه قیمت گذاری نسبت به مراکز دیگر بسیار کمتر تعیین کرده اند. به طوری که شما می توانید با هزینه ی کمتر از تکنسین های این مرکز استفاده کنید.

شرکت ما در قبال موارد زیر هزینه دریافت می کند. لازم است اشاره کنیم که تعرفه ها با توجه به شرایط متغییر است پس به همین جهت قیمتی برای آن ثبت نمی کنیم:

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • هزینه تایم تعمیرات
 • هزینه تعمیر قطعات
 • هزینه تعویض قطعه
لطفا به اشتراک بگذارید!