نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر [Haier] دکتر تعمیرکار

نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر

هرگاه برای نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر خواستید به مراکز مجاز و معتبر دسترسی داشته باشید و بعد از پایان کار هم چنان پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد می توانید روی تخصص و تعهد مجموعه بزرگ دکتر تعمیرکار حساب کنید. اینکه مدل لباسشوی حایر (Haier) دو قلو یا سطلی و اتوماتیک باشد تاثیری در کیفیت خدمت رسانی به کاربران ندارد. زیرا تخصص تکنسین های مجموعه محدود در یک مدل و برند نیست.

“نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر” مرکز دکتر تعمیرکار در تمامی مناطق و محلات سطح شهر تهران و شهرستان های شهریار، فردیس، اندیشه، ری، کرج، رباط کریم، اسلام شهر و غیره تحت پوشش برای خدمات تضمین شده است. اگر کد ارورهایی ماشین لباسشویی حایر را بر صفحه نمایش مشاهده کردید و دکمه های برنامه های مختلف شستشویی آن یا برد الکتریکی دچار اشکال شد کارشناسان متبحر در شعبات مختلف در اسرع وقت و بدون اینکه وقت کاربر تلف شود در محل حضور می یابند تا تعمیر لباسشویی حایر را به بهترین نحوه انجام دهند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر دکتر تعمیرکار

بالغ بر دو دهه است که دکتر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر را در لیست خدمات خود قرار داده و با توجه به آن بهترین و حرفه ایی ترین تکنسین ها را وارد مجموعه خود کرده و سالانه هزاران تماس برای نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر دریافت می کند. زیرا امکان ندارد که یک تکنسین بدون آموزش بتواند تمام مدل های مختلف ماشین لباسشویی حایر که دائم در حال ارتقا است را تعمیر کند. لذا هر ساله دوره هایی به عنوان آموزش برای کلیه کارشناسان در شعبات متعدد دکتر تعمیرکار برگزار می شود. به همین دلیل به ساختار دستگاه کاملا آشنایی دارند و بعد با تسلط کافی عیب یابی و بعد ایرادات را برطرف می کنند.

بهترین متخصصین در شعبه های مختلف مرکز تخصصی و حرفه ایی دکتر تعمیرکار با مهارتی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی حایر دارند به شما اطمینان می دهند که بدون آسیب مجدد به دستگاه تمامی ایرادات آن را رفع نمایند و به مانند کارکرد روز اول، دستگاه را به شما تحویل دهند. سپس بدون هیچ نگرانی مجددا از آن استفاده کنید و نیاز به خرید دوباره ماشین لباسشویی نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر

نحوه تماس با نمایندگی های دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی حایر

بعد از مشاهده مشکل در عملکرد دستگاه اگر قصد تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر را داشتید باید از مراکز مجاز درخواست کمک کنید تا صدمات دستگاه به علت بی تجربگی تعمیرکار غیر مجاز بیشتر نشود.  زیرا در برخی مواقع تنها با یک بازدید کوچک توسط تعمیرکار متخصص و حرفه ایی، ایراد ماشین مشخص و با انتخاب بهترین راهکار مشکل را برطرف می کند. اما تعمیرگاه های غیر مجاز عمدتا با دستکاری بیشتر قطعات را معیوب کرده و مجبور به هزینه کرد بیشتر برای تعویض قطعه می شوید.

برای دریافت کد اشتراک از جانب کارشناس مربوطه و سپس پیامک نام تکنسین به شماره همراه کاربر باید از دو طریق با مجموعه ارتباط برقرار کنید. آنگاه پرسنل ما بر اساس اطلاعات مشتری از برند و مدل دستگاه و محل سکونت، تکنسین زبده را انتخاب و ماموریت را برعهده او خواهد گذاشت و در کمترین زمان ممکن شاهد خدمات تضمین شده خواهید بود. این دو راه ارتباطی به قرار زیر است:

 1. از طریق تماس با شماره ۰۲۱۵۶۳۸۸۹۶۴۸ در خواست خود را ثبت نمایید.
 2. فرم موجود در سایت را به صورت آنلاین پر کنید تا درخواست شما ثبت شود.

ویژگی های مهندسین زبده دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی حایر

تعمیرکار حرفه ایی لباسشویی حایر حتما از دانش روز برخوردار است و می داند تکنولوژی کدام مدل از لباسشویی برند حایر دچار تغییر شده و از تجربه لازم برای سرویس کردن آن نیز برخوردار است. به مهم ترین ویژگی های مهندسین متبحر و متخصص دکتر تعمیرکار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از سابقه و تجربه زیاد و دانش کافی در زمینه تعمیر لباسشویی حایر
 • حفظ حریم خصوصی مشتری برای حضور در محل
 • برخورداری از حسن اخلاق و رعایت شئونات اخلاقی و تعهد کاری
 • حضور در اسرع وقت و با کمترین زمان ممکن
 • برخورداری از انواع لوازم و تجهیزات روز برای تعمیرات لباسشویی
 • همراه داشتن انواع قطعات یدکی اصل دستگاه در صورت لزوم برای استفاده
 • اولویت برای تعمیر قطعه خراب و در صورت رفع نشدن ایراد، تعویض با قطعه اورجینال
 • برخورداری از روابط اجتماعی بالا و پاسخ به سوالات مشتری در رابطه با دستگاه
 • ارائه کارت ضمانت مهر شده برای تضمین خدمات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل

یکی از مواردی که جزء مزایایی استفاده از خدمات تیم دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی حایر در نزد همشهریان به شمار می آید حضور تکنسین در محل مورد درخواستی است. با این کار هزینه ایی که برای حمل و نقل باید خرج کنید خط خواهد خورد و نگرانی شما برای هزینه های زیاد تعمیرات کاهش می یابد. بی شک در جا به جایی دستگاه احتمال آسیب و شکستگی و زخمی شدن بدنه وجود دارد. اما کارشناسان ما در یکی از شعبه هایی که به منطقه شما نزدیک تر است اعزام و با حضور به موقع در مکان درخواستی (کمتر از ۱ تا ۲ ساعت پس از اولین تماس ) تعمیر لباسشویی حایر را آغاز می کنند.

عمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل

ارائه خدمات تعمیر لباسشویی حایر در شهر تهران

شوربختانه تعمیرگاه های مختلفی ادعای نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در شهر تهران را دارند که اعتماد به آن ها جز خسارت بیشتر برای دستگاه چیز دیگری به ارمغان نخواهد آورد. به خاطر همین انتخاب مراکز مجاز تعمیرات بسیار مهم است. مرکز تخصصی و بزرگ دکتر تعمیرکار در شهر تهران که بهترین کارشناسان زبده در زمینه نصب و سرویس و تعمیر این برند را در اختیار دارد کاملا شناخته شده است.

در حال حاضر شعبه های مختلف این مرکز در کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران و محلات و خیابانهای اصلی و فرعی آن من جمله شمال و جنوب، شرق و غرب، الهیه، جنت آباد، لواسان، تجریش، تهرانپارس، پیروزی، نواب و غیره را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

مدت زمان تعمیر لباسشویی حایر

کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره برده اند به خوبی می دانند وقتی صحبت از کمترین زمان ممکن برای حضور تکنسین در محل مورد نظر را داریم به هیچ عنوان اغراق نکرده ایم. به محض دریافت تقاضا از جانب شما کارشناسان با تمامی ابزارها و تجهیزات در کمتر از ۲ ساعت در محل درخواستی حضور می یابند و با بررسی کوتاهی عیب را تشخیص داده و به سرعت کار خود را شروع می کنند . اگر هم اشکالات متعدد و پیچیده بود و به زمان بیشتری نیاز داشت باز به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

خدمات تخصصی دکتر تعمیرکار برای انواع ماشین لباسشویی در برندهای مختلف

به ندرت می توان تعمیرگاه ماشین لباسشویی را پیدا کرد که توانایی خدمت رسانی در انواع برندها را داشته باشد. اما تیم حرفه ایی دکتر تعمیرکار که گروه بزرگی را تشکیل داده است و تمامی شعبات خود را در اقصی نقاط استان تهران تاسیس کرده است قادر است خدمات تعمیرات سایر برندهای لوازم منزل از جمله برند ال جی، بوش، کندی، آاگ، فاگور، میدیا، تکنو، دوو، سامسونگ و غیره را نیز انجام دهد. به عنوان مثال تعمیر لباسشویی وست پوینت در صادقیه با حرفه ایی ترین پرسنل انجام می گیرد.

هزینه تعمیر لباسشویی حایر

قیمت و هزینه تعمیر لباسشویی حایر چگونه محاسبه می شود؟

لوازم خانگی برند حایر نیز مشابه همه برندها با استفاده نادرست و یا نوسانات برقی احتمال خرابی در برخی از قطعات آن وجود دارد که لازم است تعویض شوند. پیدا کردن قطعات اصل لباسشویی حایر کار آسانی نیست. بیشتر قطعه هایی که تحت عنوان برند حایر فروخته می شود تقلبی می باشد. مهندسین دکتر تعمیرکار قطعات یدکی اورجینال را در اختیار دارند تا مشتریان زحمتی برای یافتن قطعه یدکی اصل را نداشته باشند.

پس از عیب یابی برآوردی از خسارات و هزینه دستمزد تعمیر لباسشویی حایر به اطلاع کاربر داده می شود و بعد از موافقت با آن کار تعمیرات آغاز خواهد شد. در آخر ریزفاکتوری از دستمزد و قیمت قطعه تعویضی ارائه می دهند. تمامی هزینه دستمزد بر طبق دستمزدهای تعیین شده اتحادیه تعمیرکاران است و هیچ هزینه اضافه ایی گرفته نخواهد شد. منصفانه ترین قیمت ها متعلق به تیم با تجربه دکتر تعمیرکار است که در کمترین زمان و تضمین شده ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش لباسشویی حایر

شرکت حایر خدمات پس از فروش را در هنگام خرید و پس از نصب تا زمان تعیین شده ضمانت می کند. در طول این زمان اگر هر ایرادی که در دفترچه راهنما آمده باشد و در اثر اختلال عملکرد نادرست خود لباسشویی حایر باشد را بدون گرفتن هزینه ایی تعمیر خواهد کرد. پس از پایان زمان ضمانت نامه یا گم شدن برگه گارانتی حایر دیگر خدمات پس از فروش را ارائه نمی دهد.

در این مواقع باید به فکر راهکار برای تعمیرات بود که می توانید به مراکز معتبری چون دکتر تعمیرکار مراجعه کنید تا بدون هزینه اضافه و دادن برگه ضمانت نامه توسط این مرکز خدمات لازم را دریافت نمایید.

جمع بندی

خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی حایر به طور حرفه ایی در کوتاه ترین زمان توسط پرسنل متبحر دکتر تعمیرکار در نمایندگی های سراسر تهران و شهرستان های اطراف آن قابل دریافت است. تنها کافیست که با این مرکز آشنا شوید تا نیروهای با تجربه آن انواع خدمات در حوزه لوازم خانگی را در بالاترین کیفیت ارائه دهند.

منبع : دکتر تعمیرکار

لینک های کوتاه صفحه :

https://cutt.ly/KLj5B4l

https://bit.ly/3IoVsOB

https://tinyurl.com/3s3mbj8a

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.