تعمیر ماشین لباسشویی تکنو (Tecno) |نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو|دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی تکنو، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی تکنو

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند.کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود. رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است.

بهتر است برای اینکه تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو خود را به بهترین شکل انجام دهید از کارشناسان و متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. چرا که متخصصان برند تکنو آموزش های لازم برای تعمیر برند را گذرانده و تجربه کافی در این زمینه را دارند.

اگر برای “تعمیر ماشین لباسشویی تکنو” در استان تهران و یا استان البرز متقاضی هستید ما به شما نمایندگی دکتر تعمیرکار را معرفی می کنیم. چرا که متخصصین این مرکز می توانند انواع برندها به خصوص برند تکنو را تعمیر کرده و با کیفیت بالا به مصرف کننده تحویل دهند.

از کجا بدانیم که لباسشویی دچار مشکل شده است؟

در واقع مصرف کنندگان با این موضوع مشکل دارند و نمی توانند توضیحی درستی برای آن پیدا کنند. برای دانستن خرابی و مشکل لباسشویی می توانید به عملکرد آن دقت کنید.

یکی دیگر از روش هایی که می توان برای تشخیص زود هنگام لباسشویی تکنو از آن استفاده نمود تغییر صدا، لرزش بیش از حد لباسشویی است. در این موارد حتما به سرعت با تعمیرکار تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

چرا که ممکن است در داخل و تنظیمات مداری دستگاه مشکلی ایجاد شده باشد که در صورت تعمیر نکردن باعث ایجاد خرابی در قطعات و متوقف شدن لباسشویی شود. لازم است اشاره کنیم که برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج می توانید از خدمات دکتر تعمیرکار استفاده کرده و به صورت حرفه ای از تخصص کارشناسان ما برای تعمیر بهتر بهره مند شوید.

تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو

سرویس کردن به موقع لباسشویی Tecno می تواند از نظر بالا بردن کیفیت عملکرد و کار لباسشویی کمک زیادی نماید. در واقع اگر شما هزینه ی سرویس به موقع برای خدمات دستگاه لباسشویی بپردازید بهتر از این است که هزینه تعویض قطعات اصلی را پرداخت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی یک امر مهم است ولی سرویس کردن و نگهداری درست از آن مهمترین بخش محسوب می شود. اگر شما به عنوان یک مصرف کننده به درستی از این محصول نگهداری نکنید و یا اینکه در مواقع مورد نیاز و در مدت زمان مشخص شده از سرویسکاران دکتر تعمیرکار برای انجام خدمات درخواست نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی تکنو در شرایط مشخصی انجام می شود. ولی شما باید سعی کنید تا این شرایط به وجود نیاید. برای همین نیاز از مراقبت های زیر را از دستگاه خود داشته باشید:

 • استفاده مناسب در مقدار حجم تعیین شده ماشین
 • استفاده از محافظ برق در برابر نوسانات برقی
 • وصل کردن لباسشویی به آب پر فشار
 • قرار ندادن بر روی موکت و فرش
 • سرویس به موقع توسط سرویسکاران

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو

مهم نیست در کجای استان تهران و البرز حضور دارید مهم این است که نمایندگی لباسشویی Tecno یعنی متخصصین و کارشناسان دکتر تعمیرکار در آنجا حضور دارند. زمانی که نیاز به استفاده از نمایندگی تعمیرات دارید می توانید با این مرکز ارتباط برقرار کرده و خواسته خود را مطرح کنید.

مرکز ما آمادگی ارائه هر گونه خدمات پس از فروش را برای مشتریان دارد. هم اکنون ما توانسته ایم به عنوان نمایندگی برندهای خارجی و ایرانی بعد از خرید دستگاه خدمات مورد نیاز را ارائه می کند.

از جمله خدماتی که توسط دکتر تعمیرکار برای مشتریان و خریداران ماشین لباسشویی Tecno در نقاط مختلف در نظر گرفته شده است می توان به موارد زیر اشاره نمود. لازم است اشاره کنیم که این خدمات برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی در کرج نیز کاربرد داشته و ارائه می گردد.

 • تعمیر، نصب و راه اندازی دستگاه
 • تعویض قطعات
 • گارانتی پس از تعمیر
 • مشاوره رایگان
 • رفع مشکلات بدون دریافت هزینه به صورت دورکاری
 • قیمت مناسب

تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنو

تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنو

تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنو موظف است قبل از اینکه تعمیرات لباسشویی را آغاز کند. با دیدن نشانه ها به عیب و مشکل دستگاه پی ببرد. اگر یک تعمیرکار با تجربه باشد به راحتی می تواند. مشکل را تشخیص داده و بدون کوچکترین اتلاف وقتی اقدام به تعمیر نماید.

ولی اگر تعمیرکار مورد نظر از تجربه کافی برخوردار نبوده و آموزش های مورد نظر را نگذرانده باشد باید نگران بود. چون ممکن است با یک تشخیص اشتباه باعث خرابی بیشتر دستگاه شما شود.

حال این شما هستید که باید به صورت حرفه ای و با دقت بالا تعمیرکار خود را انتخاب کنید. برای درخواست کارشناس به قیمت تعمیر لباسشویی دقت نکنید. سعی کنید الویت اول شما تعمیر با کیفیت باشد تا قیمت تعمیر.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تکنو

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی تکنو

اگر می خواهید از قیمت ها اطلاع داشته باشید بهتر است با مرکز تعمیرات تماس بگیرید. برخی از مراکز تعمیرات قیمت های خود را بر روی وب سایت قرار می دهند. ولی بهترین کار برای دریافت قیمت، تماس با مرکز تعمیرات است. شما به عنوان مصرف کننده باید بتوانید قیمت ها را سنجیده و یک مرکز معتبر و در عین حال متناسب با شرایط مالی خود را پیدا کنید.

برای پرداخت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو از تعمیرکار حتما فاکتور دریافت نمایید. این فاکتور برای اطلاع دقیق شما از قیمت ها بسیار اهمیت دارد. پس حتما از متخصص و تعمیرکار خود درخواست فاکتور دریافت کنید.

تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.