تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی پاکشوما

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند.کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود. رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است.

همه ایرانیان با برند ماشین لباسشویی پاکشوما آشنایی دارند. این برند سالیان سال است که مهمان خانه های ایرانی بوده و برای شستشو به آن ها کمک می کند. لباسشویی Pakshoma از نظر کیفیت و کار کرد در بهترین حالت قرار دارد. با توجه به تولیدات کنونی که همه آن ها در مدل های جدید وارد بازار شده و کارکرد آن ها نیز تغییر کرده است.

از نظر ظاهری و نوع کار کرد، لباسشویی پاکشوما تبدیل به یک تکنولوژی روز شده و شما برای استفاده باید از پنل های دیجیتالی و … استفاده کنید. از این رو نمی توان این محصول را به تعمیرکاران قدیمی سپرد. باید از کارشناسانی که آموزش های به روزی را دیده اند درخواست تعمیر نموده و برای انجام خدمات تعمیر از آن ها کمک گرفت.

پس به خاطر داشته باشید برای تعمیر لباسشویی که با فناوری های جدید طراحی شده است حتما به سراغ متخصص ها و تکنسین های کار بلد بروید.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

به روز شدن قطعات و نوع تولید لباسشویی Pakshoma باعث شده تا نیاز به سرویس دوره ای آن افزایش پیدا کند. این نوع سرویس باید توسط نمایندگی و خدمات تعمیرات انجام شود.

شما به عنوان مصرف کننده باید دقت داشته باشید که محصول شما بعد از یک تایم فعالیت نیاز دارد مورد بررسی قرار بگیرد. به همین جهت دکتر تعمیرکار سرویسکاران و تعمیرکاران خود را موظف کرده تا در صورت نیاز و تماس مصرف کنندگان در حداقل زمان در محل تعیین شده حضور پیدا کنند.

وقتی که تعمیرکار برای انجام سرویس به محل اعزام می شود موظف است تا:

  • در صورت یناز جرم گیری انجام داده و فیلتر را تعویض کند.
  • اقدام به تعمیر و سرویس تایمر نماید.
  • بلبرینگ و برد را چک نماید.
  • موتور ماشین لباسشویی را سرویس کند.
  • هیدروستات و پمپ تخلیه را چک کرده و اقدام به سرویس نماید.
  • و ….

بعد از سرویس سالیانه و یا هر ۶ ماه، شما باید خود نیز از دستگاه مراقبت کنید. برای اطلاع از چگونگی نگهداری از لباسشویی می توانید در هنگام نصب و یا سرویس از تعمیرکار سوال کنید. در غیر این صورت با مطالعه دفترچه راهنما می توانید اطلاعات مورد نظر خود را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما با توجه به منطقه مورد نظر شما در محل های متفاوتی قرار دارد. شما در هر منطقه ای که حضور داشته باشید تعمیرات دکتر تعمیرکار حضور دارد و برای اینکه بتوایند زا آن ها برای انجام تعمیرات کمک بگیرید نیاز است تا از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت نمایید.

دکتر تعمیرکار برای انجام تعمیرات و خدمات تعمیر لباسشویی توانسته است از شرکت پاکشوما نمایندگی دریافت نماید. به همین جهت قادر است انواع برند را نصب و راه اندازی کند.

باید دقت داشته باشید برگه ی گارانتی زمانی اعتبار دارد که مهر و امضا نصب کننده بر روی آن هک شده باشد. شما به عنوان مصرف کننده باید به این موارد دقت داشته باشید. چرا که اگر برای دستگاه لباسشویی مشکلی پیش بیاید در صورت نداشتن گارانتی هیچ گونه تضمینی از ظرف شرکت تولید کننده برای شما در نظر گرفته نمی شود.

تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما

برای اینکه تعمیر کار برای تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران اقدام کند نیاز است تا شما با مرکز ما تماس بگیرید. دکتر تعمیرکار  متخصصین زیادی در منطقه غرب قرار داده است که می توانند در اسرع وقت خود را به محل مورد نظر برسانند.

شما نیاز است تا با در دست داشتن اطلاعات و نوع خرابی دستگاه خود با خدمات و تعمیرات ما تماس گرفته و برای رفع ایراد دستگاه خود از متخصصین ردیافت کمک نمایید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی موظف است تا برای انجام خدمات در کمترین زمان خود را به محل مورد نظر برساند.

۱- باید از به روز ترین تجهیزات برای انجام تعمیر استفاده کند.

۲- در صورت خرابی قطعه تصمیم اول را برای تعمیر بگذارد تا هزینه ی مشتری کاهش یابد. در صورتی که قطعه با تعمیر درست نشد باید آن را تعویض نماید.

۳- حق انتخاب با مشتری است. چرا که نیاز است برای تغییر قطعه و نوع انجام تعمیرات با مشتری صحبت کرده و سعی کند قطعاتی را که با شرایط مالی مصرف کننده متناسب است را پیشنهاد نماید.

۴- در حداقل زمان اقدام به تعمیر نماید.

۵- بعد از انجام تعمیرات ماشین لباسشویی را چک کرده و سپس بعد از رفع اشکال تحویل مشتری نماید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما با توجه به نوع خرابی متفاوت است. شما باید قبل از اینکه اقدام به تعمیر نمایید هزینه های آن را در نظر بگیرید. برای اینکه متحمل قیمت و هزینه تعمیرات نشوید باید از دستگاه به خوبی نگهداری نمایید. این دستگاه به دلیل پر مصرف بودن در خانه ممکن است به سرعت دچار آسیب شود. به همین جهت اولین مسئول برای خرابی ماشین لباسشویی شما هستید.