تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک | نصب و سرویس توسط تیم تخصصی دکتر تعمیرکار

  .تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

جهت تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک و دریافت خدمات نصب و سرویس، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.


ثبت درخواست

Zerowatt-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکWhite-House-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکWhirlpool-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکWestpoint-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
Tecno-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکWestinghouse-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکSiemens-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکSnowa-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
Samsung-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکPars-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکOcean-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکPakshoma-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
Miele-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکMidea-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکMabe-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکLG-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
Kenwood-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکHoover1-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکIndesit-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیکHisense-تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
HaierGorenjeGeneral ElectricFrigidaire
DaewooCoralCandyBosch
BlombergBekoBauknechtArj
AEGAabsal

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی در مارلیک

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند. کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد. و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد. و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

مارلیک یکی از بخش های استان البرز است که به دلیل بالا بودن درخواست تکنسین، نمایندگی ما یعنی دکتر تعمیرکار اقدام به راه اندازی و مستقر کردن تکنسین ها در این منطقه نموده است. چرا که ممکن است برای تعمیر برندهای خاص مثل تعمیر لباسشویی تکنو نیاز به یک تعمیرکار متخصص باشد. مرکز ما این اطمینان را می دهد که تکنسین های خود را از بهترین ها و با مقررات سختی در اختیار گرفته است. حال این شما هستید که باید انتخاب درستی برای “تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک” داشته باشید.

در واقع تعمیر لباسشویی یکی از مهمترین اصولی است که باید مورد توجه مصرف کننده قرار بگیرد. اگر شما بدون در نظر گرفتن شرایط اقدام به استفاده از لباسشویی نمایید ممکن است قطعات بیشتری آسیب دیده و شما بدون اینکه متوجه باشید هزینه های هنگفتی را برای تعمیرات و یا خرید مجدد صرف نماید. پس یک انتخاب درست و به موقع می تواند شما را از این شرایط رها کند.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

پینشهاد می کنیم قبل از هر سرویس و تعمیر لباسشویی شما با دقت دستگاه لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید. برخی از این ایرادات توسط شرکت تولید کننده در دفترچه راهنما بیان شده است. به همین خاطر نیاز به حضور تکنسین در محل نمی باشد.

در ضمن تمام اطلاعات ماشین لباسشویی و چگونگی مراقبت از آن نیز در دفترچه راهنما ذکر شده است. بهترین پیشنهاد برای شما این است که حتما قبل از نصب و راه اندازی با دقت بالا مطالب فوق را مطالعه کرده و ریز به ریز انجام دهید. همچنین می توانید برای مراقبت های بیشتر از نصاب لباسشویی نیز سوالاتی داشته باشید.

لازم است اشاره کنیم که دکتر تعمیرکار با ارائه مشاوره رایگان نیز می تواند به شما کمک نماید. چرا که مشاوره با دقت به توضیحات شما گوش می دهد و قدم به قدم طریقه تعمیر و چک کردن قسمت های مختلف را به شما آموزش می دهد. اگر بعد از این مرحله همچنان مشکل لباسشویی رفع نشد حتما باید یک سرویسکار به صورت حضوری در محل حاضر می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در مارلیک

نمایندگی تعمیر لباسشویی در مارلیک

شاید شما جز افرادی هستید که نمایندگی را فقط مختص به گارانتی و ضمانت نامه می دانید. ولی در واقع هم اکنون به تمام فرایندهایی که در یک زیر مجموعه برای راحتی و ارائه خدمات به مشتریان انجام می شود نمایندگی را اطلاق می کنند. شما برای اینکه یک تعمیرات خوبی را تجربه کنید حتما باید با نمایندگی تعمیرات در ارتباط باشید. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم که انتخاب درستی را داشته باشید.

با این حال، نمایندگی ما با در اختیار داشتن بهترین کارشناسان آمادگی ارائه خدمات تعمیر و سرویس را در نقاط مختلف استان تهران و استان البرز دارد.

در ضمن شما به عنوان مصرف کننده باید قبل از هر درخواست تکنسین به داشتن مجوز مرکز تعمیرات دقت کنید. و همچنین سعی کنید از افرادی که از خدمات مرکز مربوطه استفاده کرده ا ند پرس و جو به عمل بیاورید. چرا که لباسشویی یک محصول خاص و پیچیده است که در صورت یک انتخاب اشتباه می تواند هزینه های زیادی را به بار آورد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی در مارلیک

تعمیرکار ماشین لباسشویی در مارلیک

تعمیرکاران لباسشویی در مارلیک سعی کرده اند تا برای تعمیر انواع برند خارجی و داخلی اقدام کنند. هر تعمیرکار با توجه به توانایی هایی که دارد سعی می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد. و اطلاعات خود را در رابطه با برند مربوط به فعالیت خود گسترش دهد.

چرا که لباسشویی ها در مدل های جدید به روز تر می شود. و در صورت یاد نگرفتن و اطلاع نداشتن از تعمیرات دقیق آن نمی توان فعالیت های تعمیرات را گسترش داد. پس اگر برند لباسشویی شما جز مدرن ترین لباسشویی ها است سعی کنید یک تعمیرکار مجرب را برای ارائه خدمات دعوت نمایید.

صبور بودن، منضبط بودن، سریع و با دقت بودن، ارائه برگه ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر و … جز ویژگی های اصلی تعمیرکار محسوب می شود. پس به این نمات دقت کافی داشته باشید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

اطلاع یافتن از قیمت تعمیر لباسشویی می تواند کار دشواری باشد. چرا که امروزه قیمت ها به صورت روزانه تغییر کرده و نمی توان به صورت ثابت آن را بیان کرده و مطرح نمود. نمایندگی دکتر تعمیرکار سعی کرده است تا حداقل قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

شما می توانید برای این منظور وارد وب سایت شده و در هر ساعت از شبانه روز با تکنسین های مرکز ارتباط برقرار نمایید. همچنین می توانید در صورت نیاز به تعمیرکار درخواست خود را بهص ورت آنلاین ارسال کنید.

*نکته مهم در زمینه تعویض قطعات است. نمایندگی ما و تعمیرکاران این مرکز، سعی کرده اند تا قبل از تعویض دستگاه اقدام به تعمیر کنند. چرا که هزینه ی تعویض قطعات با سختی همراه بوده و هزینه را افزایش می دهد. پیشنهاد می کنیم تا قبل از آسیب رسیدن به قطعات مراقبت های لازم را از دستگاه خود داشته باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.