نصب،سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مابه | تیم تخصصی دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی مابه، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی مابه

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی مابه

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

برای “تعمیر ماشین لباسشویی مابه” نیاز نیست آن را از منزل خارج کنید. بلکه تنها با یک تماس می توانید از تکنسین های دکتر تعمیرکار استفاده کنید. دکتر تعمیرکار با تکنسین هایی که در اختیار دارد می تواند سرویس ماشین لباسشویی شما را به بهترین نحو انجام دهد.

برای اینکه با دکتر تعمیرکار بیشتر آشنا شوید به خدمات این مرکز به صورت کلی اشاره می کنیم. تا شما در صورت نیاز بدون نگرانی بتوانید با مرکز ما تماس برقرار کنید.

 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در ناطق مختلف
 • دسترسی مصرف کنندگان و مشتریان ساکن استان تهران و استان البرز
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان برای راهنمایی مصرف کنندگان لباسشویی
 • ارائه ضمانت نامه پس از خدمات برای مشکلات بعد از تعمیر در مدت زمان مشخص

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مابه

برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در نسیم شهر شما بهتر است با دکتر تعمیرکار تماس بگیرید. چرا که تکنسین های مرکز ما یعنی دکتر تعمیرکار در تمام استان حضور دارند و در صورت درخواست شما فوری در محل حاضر می شوند.

اگر شما برای شتسشو از لباسشویی Mabe استفاده می کنید و قصد سرویس آن را دارید نگران نباشد. مدت زمان کمی برای انجام تعمیرات نیاز است. متخصصین مرکز ما قادر هستند در کمترین زمان لباسشویی شما را راه اندازی نمایند. پس بهترین پیشنهاد برای شما، تماس با دکتر تعمیرکار است. در ضمن از وظایف دکتر تعمیرکار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

یک سرویس کار موظف است تا چرخ دنده ها، دیگ شستشو، پمپ آب، برد دستگاه، تنظیمات، اتصالات آبی و برقی و دیگر موارد را به صورت کامل بررسی کرده و در صورت نیاز مشکلات موجود را رفع نماید.

سعی کنید قبل از اینکه دستگاه دچار مشکل شود از سرویس کار استفاده کنید. چرا که بعد آسیب دیدن و پیدا شدن عیوب در آن، هزینه ی سرویس و تعمیر برای شما افزاش پیدا می کند. به دلیل اینکه ماشین لباسشویی مابه کیفیت خوبی در شستشو دارد از آن غافل نشوید. چرا که ممکن است بعد از مدتی از کار افتاده و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه

نمایندگی ماشین لباسشویی مابه دکتر تعمیرکار در استان تهران دایر است. و به همین جهت ساکنین استان تهران قادر هستند در هر ساعت از شبانه روز از با این مرکز تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را مطرح کنند. دکتر تعمیرکار در راستای اهداف خود توانسته است تا نمایندگی تعمیرات برند مابه را در دست بگیرد. از این رو اگز ماشین لباسشویی شما از برند مابه است می توانید به کارشناسان این مرکز اعتماد کنید.

از جمله خدماتی که دکتر تعمیرکار برای مصرف کنندگان از ماشین لباسشویی در نظر گرفته است عبارت اند از:

 • نصب دستگاه لباسشویی
 • تعمیر دستگاه لباسشویی
 • سرویس دستگاه
 • تعویض قطعات و ….

تعمیرکار ماشین لباسشویی مابه

تعمیرکار ماشین لباسشویی مابه

برای تعمیر ماشین لباسشویی مابه شما باید از تعمیرکار کمک بگیرید. چرا که ممکن است در صورت اهمیت ندادن و ترس از هزینه های بالا باعث شود دستگاه آسیب بیشتری دیده و مجبور به تهیه ی دوباره دستگاه با هزینه بالاتر شوید.

برخی از افراد به جای اینکه با تعمیرکار مشورت کنند خود به تنهایی دستگاه را باز کرده و اقدام به تعمیر می کنند. در این بین ممکن است به خود و ماشین لباسشویی آسیب بزنند.

تکنسین های دکتر تعمیرکار با قیمت مناسب خدمات خود را ارائه می کنند.

باید در نظر داشته باشید اگر می خواهید که ماشین لباسشویی شما به تعمیرکار نیاز پیدا نکند از آن مراقبت بیشتری به عمل آورید. به این صورت که:

 • به صورت مداوم از آن استفاده نکنید.
 • واشر دور درب آن را کاملا خشک نمایید.
 • سعی کنید در جای تنگ دستگاه را قرار ندهید.
 • از قرار دادن وسایل و ابزار الات سنگین بر روی آن جلوگیری کنید.
 • ماشین لباسشویی را مدام جا به جا نکنید.
 • در صورت جا به جایی با دقت آن را حمل نمایید.
 • در مدت زمان مشخص از سرویس کار استفاده کنید.
 • در ضمن برای نصب از یک سرویس کار متخصص کمک بگیرید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی مابه

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی مابه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مابه بنا به شرایط موجود یکسان نیست. در بعضی مواقع و بعضی برندها ممکن است هزینه زیادی برای انجام تعمیرات دریافت شود. برای اینکه تعمیر هر برند با توجه به مدل، سال ساخت و حتی داخلی و خارجی بودن آن هزینه ی متفاوتی دارد.

شما با توجه به شرایط می توانید با مراکز تعمیرات برای اطلاع از قیمت ها تماس گرفته و یا اینکه به وب سایت اینترنتی مراجعه کنید.

در واقع باید مشخص شود که مشکل دستگاه لباسشویی شما چیست. در این صورت می توان قیمت مشخصی را بیان نمود. اگر دستگاه لباسشویی شما نیاز به تعویض و تعمیر داشته باشد هزینه های شما اضافه شده و ممکن است از قیمت مطرح شده بالاتر شود.

تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.