تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی هایسنس

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند. کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد. و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

اگر قصد خرید لباسشویی خارجی دارید می توانید از لباسشویی Hisense استفاده کنید. این مدل از لباسشویی در چین ساخته شده است. برای اینکه در صورت نیاز بتوانید تعمیرات آن را انجام دهید باید از مرکز خدمات تعمیرات استفاده کنید. مراکز زیادی هستند که می توانند خدمات تعمیر برای برند هایسنس را ارائه نمایند.

اگر شما در جنوب تهران ساکن هستید برای تعمیر ماشین لباسشویی در جنوب تهران با مرکز دکتر تعمیرکار تماس گرفته و با توجه به نوع برند و مدل دستگاه خود درخواست تعمیرکار نمایید. در واقع شما در هر قسمتی از استان تهران ساکن باشید. خدمات دکتر تعمیرکار برای شما به بهترین نحو ارائه می شود.

خدمات متعددی توسط مرکز ما یعنی دکتر تعمیرکار ارائه می شود. که از جمله آن ها می توان به مشاوره رایگان اشاره نمود. شما زمانی می توانید از این مشاوره استفاده نمایید که دستگاهتان دچار مشکل شده باشد.

شما با تماس با دکتر تعمیرکار می توانید. ارتباط مستقیم با تکنسین های این مرکز را برقرار کرده و سپس با ارائه اطلاعات در زمینه تعمیرات از آن ها راهنمایی بخواهید. اگر دستگاه شما قابلیت رفع به صورت دورکاری را داشته باشد تمام مراحل برای شما بازگو می شود. اما در صورت تعمیر نشدن با درخواست شما ثبت درخواست تکنسین می کنند و اعزام آن می توانند به شما کمک نمایند.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

اگر قصد استفاده از تعمیرکار برای انجام “تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس” را دارید پیشنهاد می کنیم تا از نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی استفاده کنید. زمانی می توان با اطمینان از یک مرکز تعمیرات درخواست تکنسین نمود که قابل اطمینان باشد. از این رو داشتن مجوز تعمیرات یکی از اصلی ترین گزینه ها برای درخواست سرویس و تعمیر لباسشویی است.

اگر شما به عنوان مصرف کننده بتوانید با بهترین روش از دستگاه خود مراقبت کنید. مطمئنا نیاز کمتری به تعمیرات پیدا خواهید نمود. در کنار مراقبت درست، باید در مدت زمان ۶ تا دو ساله حداقل یک بار سرویس کار را برای انجام خدمات دعوت نمایید.

از جمله مواردی که شما می توانید برای نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی Hisense خود انجام دهید. می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

” قرار دادن لباسشویی در جای مناسب، استفاده درست و با فاصله زمانی مناسب از لباسشویی. قرار دادن لباس درون لباسشویی به مقدار مناسب، استفاده درست و تنظیم درست لباسشویی، پاک کردن واشر دور درب بعد از شستشو، استفاده از مواد شوینده برای ضدعفونی کردن دیگ استیل درون لباسشویی و … می توان اشاره نمود.”

سرویس کاران لباسشویی نیز در حضور در محل تمام قطعات را چک کرده و به صورت دقیق تمام نکات را رعایت می کنند. شما به عنوان مصرف کننده لباسشویی هایسنس می توانید از سرویس کار ضمانت نامه ارائه خدمات دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی هایسنس

دکتر تعمیرکار به عنوان نماینده تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس با ارائه خدمات متناسب با نیز مشتریان خود توانسته است در بین آن ها جز بهترین مرکز تعمیرات خود را معرفی نماید.

از جمله خدمات این مرکز می توان به ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر، حضور در محل تعیین شده، راه اندازی وب سایت اینترنتی برای دسترسی بهتر و … اشاره نمود.

  • ضمانت نامه تعمیرات: بعد از اینکه تکنسین ها در محل حاضر شده و برای انجام خدمات مراجعه نمود. بعد از پایان کار باید برگه ضمانت با مهر و امضا تحویل مشتری دهد.
  • حضور در محل: برای انجام خدمات تعمیر نیاز نیست تا لباسشویی را از محل خارج کنید. چرا که متخصص مرکز ما در محل برای انجام تعمیرات اعزام می شوند.
  • وب سایت: شما با مراجعه به وب سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز خود در مورد خدمات این مرکز را به دست می آورید. همچنین می توانید با استفاده از سایت درخواست تعمیرکار را ثبت نمایید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی هایسنس

از اصلی ترین نکاتی که یک تعمیرکار ماشین لباسشویی Hisense باید داشته باشند وقت شناسی است. چرا که بعضی مواقع نیاز است تا به صورت فوری برای انجام تعمیرات به محل اعزام شوند. اگر تاخیری صورت بگیرد این را جز بی انضباطی تلقی کرده که هم برای تعمیرکار و هم برای مرکز تعمیرات وجهه خوبی نخواهد داشت.

در ضمن اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده است و قصد درخواست تعمیرکار را دارید. سعی کنید قبل از هر اقدامی در مورد مرکز مورد نظر خود تحقیقات انجام داده و یا قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

برای اطلاع بیشتر از خدمات و نوع خدمات رسانی مراکز می توانید به وب سایت های اینترنتی مرکز تعمیرات مراجعه نمایید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

قیمت های تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس بر اساس مقدار نیاز به زمان و قطعه تعیین می شود. برند هایسنس یک مدل خارجی بوده که با توجه به فناوری روز طراحی و ساخته شده است.هزینه تعمیر لباسشویی هایسنس توسط مرکز تعمیرات مشخص می شود. و شما می توانید برای انجام تعمیرات و اطلاع از قیمت ها و هزینه هایی که برای تعمیرات لباسشویی شما ممکن است ایجاد شود سوال کنید.

در ضمن می توانید در صورت تعویض قطعه، قیمت های انواع قطعات را جویا شده و با توجه به وسع مالی و هزینه هایی که قادر به پرداخت آن هستید قطعه خود را انتخاب کنید.