تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس [ یا ضمانت نامه + سریع ] دکتر تعمیرکار
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر لباسشویی هایسنس

جهت دریافت خدمات سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر لباسشویی
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

جهت دریافت خدمات سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

برند هایسنس نامی آشنا و معتبر در صنعت تولید لوازم خانگی است. از این رو خرید لباسشویی این برند به عنوان یک مارک معتبر و با کیفیت کار درستی است. اما به دنبال خرید یک محصول باید از امکانات خدمات پس از فروش آن نیز مطمئن شد.

چه بسا نصب، سرویس های دوره ای و خدمات تعمیرات لوازم خانگی برقی نظیر ماشین لباسشویی دور از انتظار نیست و چه بهتر که به غیر از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس سایر مراکز مجاز و معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیرات را نیز شناسایی کرده و در صورت لزوم از کمک آن ها در زمینه دستگاه خود بهره ببرید.

مجموعه دکتر تعمیرکار به عنوان یک تیم حرفه ای و با سابقه در زمینه خدمات تعمیرات انواع برند لوازم خانگی برقی برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی هایسنس در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی می باشد.

در حال حاضر شعب این مجموعه سراسر نقاط تهران، محله ها و مناطق آن را اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب ، کرج و نیز شهرستان های اطراف آن نظیر رباط کریم، شهریار، اندیشه و غیره را تحت پوشش خدمات تعمیرات تخصصی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

افراد بعد از خرید لوازم خانگی برقی خود با توجه به شماره نمایندگی برند مربوطه با آن تماس گرفته و از خدمات نصب اولیه و ضمانتنامه پس از فروش نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس بهره می برند.

اما چنانچه به تازگی نقل مکان کرده اید و جا به جا شده اید و دیگر خدمات نمایندگی رایگان شامل حال شما نمی شود؛ متخصصین هایسنس در مجموعه دکتر تعمیرکار با نصب صحیح دستگاه بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی آن به کمک شما بیایند.

از دیگر خدمات ما، انجام سرویس های دوره ای دستگاه هتان با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما و بر طرف کردن مشکلات و ایرادات جزئی و کلی لباسشویی شما در کمترین زمان است.

همواره به یاد داشته باشید که می توان سرویس های دوره ای را مهمترین عامل در کارکرد مناسب و افزایش عمر مفید دستگاه دانست.

تیم حرفه ای ما با بیش از صدها تعمیرات موفق در زمینه لباسشویی هایسنس توسط متخصصین مجرب و کارآزموده خود در سراسر نقاط تهران و شهرستان های اطراف آن توانسته تجربه و دانش فنی خود را به کاربران عزیز ثابت کند.

”  بدون نگرای بابت تعمیرات، دستگاه خود را به ما بسپارید و از کیفیت بالای خدمات  تکنسین های حرفه ای این مجموعه در کنار بیمه خدمات ارائه شده حتی پس از تعمیرات آن استفاده کنید.”

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی هایسنس در دکتر تعمیرکار

از مهمترین ویژگی های مجموعه دکتر تعمیرکار که سبب خاص بودن و تمایز آن نسبت به سایر مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرکار باید از تخصص لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس برخوردار باشد. بی توجهی نسبت به این امر سبب خرابی بیشتر دستگاه شما خواهد شد. از این رو در صورت درخواست شما تکنسین مطابق برند دستگاهتان به محل اعزام می شود.
 • داشتن سابقه فراوان در امر تعمیرات می تواند ضامن موفقیت تعمیرکار از جهت تشخیص درست و رفع کامل ایرادات دستگاه شود. تیم تعمیرات این مجموعه حرفه ای و کارآزموده با داشتن سال ها تجربه در امر تعمیرات لباسشویی هایسنس می باشند.
 • توجه به استفاده از قطعات اورجینال برای دستگاه به هنگام نیاز به تعویض قطعات صدمه دیده امری ضروری است. تکنسین های ما هنگام حضور در محل با تمامی تجهیزات و قطعات یدکی حاضر خواهند شد.
 • برخورداری از ضمانتنامه معتبر و کارت گارانتی خدمات ارائه شده نشان دهنده کیفیت بالای تعمیرات و پشتیبانی از آن می باشد. شرکت به این موضوع توجه ویژه ای کرده و در پایان کار کارت گارانتی مهر شده در اختیار کاربر قرار خواهد داد.
 • حضور به موقع تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات در محل و در کمترین زمان نشان دهنده مسئولیت فراوان تعمیرکار و شرکت است. تنها چند ساعت پس از تماس شما با دکترتعمیرکار فرایند تعمیرات دستگاهتان آغاز خواهد شد.
 • در نظر گرفتن هزینه تعمیرات و قیمت مناسب ارائه خدمات و نیز شفاف سازی آن از طریق ارائه فاکتور پس از اتمام کار اهمیت فراوانی دارد.

بر اساس آنچه که در قسمت های بالا اشاره کردیم؛ دکتر تعمیرکار با برخورداری از تمامی موارد ذکر شده به عنوان یک تعمیرگاه مجاز فعال در تهران به ارائه خدمات تعمیرات، سرویس و پشتیبانی از ماشین لباسشویی هایسنس می پردازد.

نحوه تماس با مجموعه دکتر تعمیرکار جهت حضور در محل

برای تماس با این مجموعه می توانید به صورت تلفنی یا پر کردن فرم درخواست آنلاین نسبت به ثبت درخواست تعمیرات خود اقدام کنید. این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده دریافت و ثبت درخواست های شما عزیزان است. پس از ثبت درخواست یک کد اشتراک به همراه نام تعمیرکار جهت اعزام به محل برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.

انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس توسط تکنسین های دکتر تعمیرکار چقدر زمان می برد؟

مسلما خرابی دستگاه لباسشویی می تواند دردسرهای زیادی را برای کاربر تولید کند. از این رو به دنبال تعمیرات سریع برای آن خواهد بود. به شما عزیزان اطمینان می دهم پس از ثبت درخواست شما درکمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.

در ضمن در جهت کسب رضایت بیشتر مشتری عزیز یک نظرسنجی از ارائه خدمات تعمیرات و نیز چگونگی برخورد مناسب تعمیرکار به هنگام حضور در محل، از شما کاربر گرامی گرفته خواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس توسط دکتر تعمیرکار

اگر قصد استفاده از تعمیرکار برای انجام “تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس” را دارید باید توجه کنید که حتما از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی استفاده کنید. زمانی می توان با اطمینان از یک مرکز تعمیرات درخواست تکنسین نمود که قابل اطمینان باشد.

از این رو داشتن مجوز تعمیرات یکی از اصلی ترین گزینه ها برای درخواست سرویس و تعمیر لباسشویی است.چنانچه شما به عنوان مصرف کننده بتوانید با بهترین روش از دستگاه خود مراقبت کنید؛ مطمئنا نیاز کمتری به تعمیرات پیدا خواهید نمود.

در کنار مراقبت و نگه داری درست از دستگاه، باید در مدت زمان شش ماه الی دو ساله حداقل یک بار سرویس کار را برای انجام خدمات سرویس دوره ای و چک کردن قطعات دستگاه از جهت سلامت کارکرد آن ها به محل دعوت کنید.

از جمله مواردی که شما می توانید برای نگهداری اصولی و درست ماشین لباسشویی Hisense خود انجام دهید می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 1. قرار دادن لباسشویی در جای مناسب و نصب اولیه درست آن
 2. استفاده درست و با فاصله زمانی مناسب از دستگاه
 3. قرار دادن لباس داخل دیگ به مقدار مناسب بر اساس ظرفیت دستگاه
 4. استفاده درست و تنظیمات مناسب برنامه های شستشو
 5. پاک کردن واشر دور درب بعد از شستشو
 6. جرمگیری مداوم دستگاه
 7. استفاده از مواد شوینده برای ضدعفونی کردن دیگ استیل داخل دستگاه
 8. و غیره

” سرویس کاران این مجموعه در هنگام حضور در محل، با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته به همراه خود تمامی قطعات دستگاه را به صورت دقیق چک می کنند و در صورت وجود ایرادات در آنها به انجام تعمیرات یا تعویض قطعات خواهند پرداخت.”

 خدمات تعمیرات برای تمامی برندهای ماشین لباسشویی توسط دکتر تعمیرکار

فعالیت تیم حرفه ای دکتر تعمیرکار تنها مختص به سرویس و تعمیرات برند لباسشویی هایسنس نمی باشد؛ بلکه این مجموعه بزرگ با برخورداری از صدها تکنسین حرفه ای در این امر و نیز گذراندن دوره های تخصصی برای تمامی انوع برند لباسشویی قادر به تعمیرات تمامی مدل ها و برندهای مختلف دستگاه هستند.

از این رو پس از تماس و بررسی مشکل دستگاهتان توسط اپراتور این مجموعه، تکنسین مربوطه بر اساس برند دستگاهتان به محل اعزام خواهد شد.

در حال حاضر دکتر تعمیرکار تمامی مدل و برندهایی همچون سامسونگ، ال جی، بوش، بکو ، بلومبرگ، هیتاچی، زیمنس، کنوود، مجیک، آریستون، آاگ، ایندزیت، حایر، بهی، دوو، اسنوا، امرسان، کرال، سام، پاکشوما، ارج، پارس، زیرووات، آبسال، جنرال الکتریک ، ویرپول، کنمور و غیره را تحت پوشش خدمات حرفه ای و تخصصی خود قرار می دهد.

سوالات متداول

 • روال مراجعه تکنسین به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم ( چه به صورت تلفنی و چه آنلاین)، در کمترین زمان ممکن کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

 • چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد. اما به شما اطمینان می دهیم تیم حرفه ای این مجموعه عملیات بررسی و تعمیر قطعات خراب را بسیار سریع انجام داده و در کمترین زمان مشکل دستگاهتان را به طور کامل رفع می کنند.

 • اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، دکتر تعمیرکار تمامی خدمات تکنسین های خود را مشمول ضمانتنامه ای معتبر می کند. در صورت عدم رضایت شما از انجام خدمات و یا وقوع مجدد ایرادات دستگاه با توجه به کارت گارانتی مربوطه تمامی خدمات تعمیرات مجددا و بدون دریافت کوچکترین هزینه ای انجام خواهد شد.

 • ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تکنسین های ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی آن ها طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. در ضمن گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و غیره نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

 • آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما می توانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید؛ ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد. اما چنانچه از قطعات یدکی توسط تکنسین این مجموعه استفاده کنید کارت گارانتی مبنی بر سلامت کارکرد قطعه را دریافت خواهید کرد.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیرات لباسشویی هایسنس توسط مجموعه دکتر تعمیرکار

با وجود شعب متعدد مجموعه دکتر تعمیرکار در سراسر نقاط تهران اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب تمامی خیابان ها و محله های تهران از جمله شهرک غرب، الهیه، ولنجک، پاسداران، ونک، صادقیه، تهرانپارس، منطقه ۲۲ چیتگر، تهرانسر، آزادی، انقلاب، نازی آباد، شهرری و غیره و نیز شهرهای اطراف آن همچون اندیشه، فردیس، پرند، شهریار، اسلام شهر و غیره را تحت پوشش خدمات در کمترین زمان در محل قرار می دهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس

مشکلات متداول دیده شده در ماشین لباسشویی هایسنس

 • لباس ها به خوبی شسته نشده و کثیفی و لک روی آن ها وجود دارند.
 • دیگ دستگاه نمی چرخد.
 • دستگاه اصلا روشن نمی شود!
 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد.
 • دستگاه موقع شستن لباس ها صداهای عجیب غریب می دهد.
 • هنگام شستن تکان های شدید و غیر قابل کنترل مشاهده می شود.
 • درب دستگاه بسته نمی شود یا بر عکس بسته شده دیگر باز نمی شود.
 • خشک کن ماشین کار نمی کند.
 • زمان سنج یا تایمر دستگاه از کار افتاده است.
 • از دستگاه کف به بیرون نشت می کند.
 • لاستیک دور درب دستگاه پوسیده است.
 • پودر به هنگام شستشو استفاده نمی شود و در جاپودری باقی می ماند.
 • ارورها یا کد های خطا روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده می شود.

در صورت لزوم می توانید مطلب ” ارورهای ماشین لباسشویی هایسنس “را از سری مقالات آموزش این مجموعه مطالعه نمایید.

جمع بندی

تجربه و دانش متخصصین فنی ما حاکی از صلاحیت آن ها در انجام تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس می باشد. پس در هر کجایی از تهران یا شهرستان های اطراف آن هستید بدون اتلاف وقت با مجموعه دکتر تعمیرکار تماس گرفته و از خدمات مهندسین حرفه ایتعمیرات این مجموعه با سابقه بهره مند شوید.