تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه |نصب،سرویس تو سط تیم تخصصی دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی گرنیه

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد. کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است ماشین لباسشویی برند گرنیه شاید برای خیلی از افراد ناشناس باشد. ولی به جرات می توان گفت که برند فوق دارای کیفیت مطلوب برای شستشو بوده و می توان از آن برای شستشوی انواع البسه استفاده کرد.

با این حال ممکن است برای دستگاه لباسشویی شما نیز به مانند دیگر دستگاه های موجود در خانه مشکل ایجاد شود. برای انجام تعمیرات باید از چه مرکزی درخواست تکسنین نماییم؟ پاسخ سوال شما بسیار راحت است. اگر در استان تهران ساکن هستید به راحتی می توانید با دکتر تعمیرکار در ارتباط باشید.

برای انجام خدمات “تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه” می توانید از دکتر تعمیرکار درخواست کمک کنید. این مرکز خدمات خود را به صورت فوری و شبانه روزی ارائه نموده و شما قادر هستید در هر منطقه از طریق تماس تلفنی و یا ثبت نام در وب سایت اینترنتی دکتر تعمیرکار، درخواست خود را برای دریافت تکنسین ثبت نمایید.

در ضمن برای اینکه شما با اطمینان از خدمات مرکز ما استفاده کنید؛ برگه ی ضمانت نامه پس از تعمیر توسط تکنسین ها برای شما و مشتریان در نظر گفته شده است. اگر بعد تعمیر در مدت زمان مشخص دستگاه شما دچار ایراد شود، تکنسین مربوطه موظف است بدون دریافت هیچ گونه هزینه اقدام به تعمیر دستگاه نماید.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

ماشین لباسشویی Gorenje یک برند اروپایی است که سال هایی زیادی در خانه های اکثر ایرانی ها مورد استفاده قرار گرفته است. هم اکنون نیز برند فوق در ایران و در بازارهای ایرانی مورد خرید و فروش قرار می گیرد. برند Gorenje  به دلیل اینکه به روز تر شده و از امکانات و تکنولوژی های جدید در طراحی و ساخت آن استفاده شده است نیاز دارد که یک متخصص برند Gorenje  برای انجام خدمات سرویس و تعمیر در محل حضور داشته باشد. در همین راستا و برای خدمات رسانی به مصرف کنندگان  دکتر تعمیرکار سرویسکاران و تکنسین هایی برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در نظر گرفته است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی زمانی می تواند مورد توجه قرار بگیرد که توانایی های زیادی از جمله تعمیر انواع لباسشویی و برندهای مختلف آن را داشته باشد.از دیر باز لباسشویی ها مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. از این رو هر ساله مدل های مختلفی از آن تولید شده است. خیلی از افراد همچنان از لباسشویی های با طراحی قدیمی استفاده می کنند. به همین خاطر اگر نمایندگی تعمیرات قادر به تعمیر برند گرنیه در مدل های مختلف نباشند ممکن است در هنگام تعمیر مشکلات جدی تری برای لباسشویی شما ایجاد شود.

دکتر تعمیرکار توانسته است بهترین تکنسین ها را برای تعمیرات و ارائه خدمات سرویس مدل های مختلف برند Gorenje  در اختیار بگیرد. شما به عنوان یک مصرف کننده در هر شرایطی می توانید با نمایندگی ما تماس گرفته و از مشاوره ها به صورت رایگان استفاده کنید. در صورتی که مشکل لباسشویی Gorenje  با راهنمای تکنسین رفع نشد باید درخواست تکنسین خود را ثبت کرده و تا در تایم مشخص تعمیرکار در محل حاضر شود.

تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه مرکز دکتر تعمیرکار می تواند هر مشکلی را که در لباسشویی رخ می دهد با بهترین تجهیزات و در کمترین زمان رفع نماید. در لباسشویی ایرادات زیادی ممکن است رخ بدهد که هر یک با توجه به شرایط و نوع عیب و خرابی، تعمیرات متفاوتی دارد. تعمیرکار باید قادر باشد تا بتواند تعمیرات مورد نظر را انجام دهد.

ار جمله ی عیوبی که رد ماشین لباسشویی Gorenje  ممکن است رخ بدهد عبارت اند از:

 • شستشوی ناقص لباس ها
 • تمیز نشدن البسه درون ماشین
 • تخلیه نامناسب آب
 • سرریز شدن آب درون لباسشویی
 • نشتی آب
 • حل نشدن پودر لباسشویی در داخل ماشین
 • مشکل در باز بسته شدن درب لباسشویی
 • مشکل حرکتی در دیگ دستگاه شما

هر یک از این مشکلات می تواند با یک تنظیم درست توسط یک تعمیرکار ماهر رفع شود. ولی در کنار تنظیم در برخی اوقات مشکلات فوق از برخی قطعات نشات می گیرد. پس شما باید یک نیروی کار بلد را برای انجام تعمیرات درخواست کنید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در دکتر تعمیرکار به مانند دیگر مراکز است. تنها تفاوتی که می توان برای هزینه ها در نظر گرفت قیمت کم و پایین تر نسبت به دیگر نمایندگی هاست. شما می توانید با یک تماس قیمت ها را مقایسه کنید.وقتی که قصد دارید برای تعمیر لباسشویی با مرکز دکتر تعمیرکار تماس برقرار نمایید باید به این نکات توجه کنید:

 • در صورت خرابی بلافاصله ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید.
 • اجازه ندهید شیر آب باز باشد. آن را سریعا ببندید.
 • با دکتر تعمیرکار تماس گرفته و با تکنسین مربوطه صحبت کنید.
 • نوع برند و مدل لباسشویی را با دقت بیان کنید.
 • سعی کنید تمام اطلاعات و مشکلات لباسشویی را به دقت برای تکنسین بیان نمایید.
 • برخی از لباسشویی ها در هنگام بروز مشکل اروری را نمایش می دهند. با گفتن ارور تکنسین به راحتی می تواند مشکلات را تشخیص دهد.
 • بعد از تشخیص مشکل لباسشویی می توانید هزینه تقریبی تعمیرات لباسشویی را براورد نمایید.
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.