تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک (General Electric)|نمایندگی لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند.کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود. رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است.

برای اینکه خدمات “تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک” به خوبی انجام شود نیازمند استفاده از تعمیرکاران خبره و متخصص در این زمینه است. برای همین منظور انتخاب یک نمایندگی تعمیر کار دشواری است.

چرا که ممکن است تکنسین های مرکز مورد نظر دانش کافی برای انجام خدمات تعمیر را نداشته باشند. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با یک مرکز متخصص و کارآمد در این زمینه صحبت نمایید و از تکنسین های آن استفاده کنید.

دکتر تعمیرکار به عنوان یک نمایندگی کار بلد با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب توانسته به عنوان بهترین نمایندگی در بین رقبای عرصه تعمیرات خود را مطرح کند. در ضمن شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی در شهریار نیز از خدمات این مرکز استفاده کنید.

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

برای اینکه سرویس لباسشویی General Electric شما به صورت حرفه ای پیش برود. و کارایی خود را دوباره باز یابد شما باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

لازم است بدانید که یک سرویس کار با توجه به مطالبی که شما عنوان می کنید. سعی در رفع اشکال لباسشویی و عیب یابی آن بر می آید. پیشنهاد می کنیم. شما قبل از هر چیز، با دقت به کار کرد لباسشویی دقت کرده و سپس تمام موارد مهم را برای سرویسکار بیان کنید.

همچنین یک سرویس کار موظف است. تمام قطعات و قسمت های داخلی و بیرونی لباسشویی جنرال الکتریک را تست کرده و سرویس های مربوطه را با دقت و صبورانه انجام دهد.

اگر سرویسکار شما تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. مطمئنا با توضیحات شما و همچنین تست لباسشویی متوجه وجود ایرادات آن خواهد شد. در غیر این صورت ممکن است عیوب لباسشویی مخفی مانده و در مدت زمان تبدیل به یک هزینه بالا برای انجام تعمیرات شود.

با توجه به این موارد که ذکر شد، شما به عنوان یک مصرف کننده نیز وظایفی را در اختیار دارید. یکی از اصلی ترین وظایف شما انتخاب تعمیرات و سرویسکار مناسب است. به جز این شما باید:

  • به سرویس به موقع
  • تعیین جای درست برای قرار گیری لباسشویی
  • قرار ندادن وسایل سنگین بر روی آن
  • استفاده نکردن بیش از حد ظرفیت
  • و ….

دقت کافی داشته باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

برای اینکه به نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در هر مکانی دسترسی داشته باشید پیشنهاد می کنیم دکتر تعمیرکار را انتخاب کنید. چرا که مرکز ما با توجه به نوع نیازهای مصرف کنندگان، در نقاط مختلف تکنسین های خود را برای ارائه خدمات مستقر کرده است. شما می توانید در صورت نیاز در هر منطقه از استان تهران و یا استان البرز با این مرکز در ارتباط باشید.

در ضمن لازم است بدانید که نه تنها از طریق تماس تلفنی، بلکه قادر هستید از طریق وب سایت دکتر تعمیرکار وارد بخش درخواست تکنسین شده و با توجه به نوع دستگاه و نوع نیاز خود، تکنسین را انتخاب کنید.

همچنین باید اشاره کنیم که مرکز ما، برای تمام برندها توانایی ارائه خدمات را دارد. چرا که توانسته خود را به عنوان یک نمایندگی مطرح کرده و با توجه به نوع باز خورد مشتریان جز بهترین ها معرفی شود.

تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیرکار ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هر تعمیرکاری می تواند با توجه به آموزش ها و تجربه ی خود بر روی یک یا چند برند فعالیت نماید. ولی باید به این نکته توجه داشته باشد که با یادگیری تعمیرات برندهای بیشتر، کیفیت کار خود را کاهش ندهد.

امروزه به دلیل اینکه برندها، مدل های متفاوتی را ارائه می کنند تعمیرات کمی برای تازه کارها دشوار است. از این رو باید تعمیرکاری را انتخاب نمود که تجربه کافی را در زمینه تعمیر لباسشویی General Electric داشته باشد.

یک تعمیرکار زمانی می تواند جز بهترین ها قرار بگیرد که توانایی و تجربه کافی را در انجام تعمیرات داشته باشد. همچنین باید سعی کند تا با توجه به نوع برند، به صورت به روز آموزش های لازم را بگذراند. چرا که با به روز تر شدن مدل ها، نوع طراحی ها و امکانات لباسشویی نیز تغییر می کند. و تنها یک اشتباه در هنگام انجام خدمات تعمیر می تواند هزینه ی بالایی برای محصول و مصرف کننده به بار آورد.

*لازم است مصرف کننده، بعد از اتمام خدمات و انجام تعمیرات، توسط تعمیرکار درخواست ضمانت نامه پس از تعمیر را نیز داشته باشد. چرا که دکتر تعمیرکار برای اطمینان بیشتر در مدت محدود اقدام به ارائه ضمانت نامه کرده و مصرف کننده می تواند در صورت بروز هر گونه مشکل تا مدت زمان مشخص شده از خدمات آن استفاده کند.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

با توجه به شرایط کنونی، قیمت های تعمیرات متفاوت ارائه می شود. برای اینکه بتوانید برای انجام تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک هزینه ی مناسب تری را پرداخت کنید بهتر است قبل از درخواست تکنسین با چند مرکز تماس گرفته و از قیمت ها جویا شوید. شما برای اینکه خدمات تعمیر را دریافت نمایید نیاز است تا برخی هزینه ها را جبران کرده و برای تکنسین در نظر بگیرید. از جمله این موارد می توان به: هزینه ایاب و ذهاب، هزینه تعمیرات، هزینه تعمیر و تعویض قطعه و … اشاره نمود.

تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.