تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی بکو، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی بکو

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند.کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود. رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است.

برای “تعمیر ماشین لباسشویی بکو” به چه مرکزی مراجعه کنیم؟ چگونه می توانیم از اصل بودن قطعات آن مطلع شویم؟ قیمت تعمیر و تعویض قطعات چگونه محاسبه می شود؟ چه برندهای توسط دکتر تعمیرکار تعمیر و سرویس می شود؟

ماشین لباسشویی بکو یک برند پر کاربرد و در عین حال بسیار با کیفیت است. اگر از این محصول به درستی مراقبت شود می تواند عمر طولانی داشته و از نظر هزینه و شستشوی مناسب به شما کمک نماید. در واقع هر چه محصول کیفیت بالایی داشته باشد دیرتر خراب شده و هزینه کمتری برای شما در بر خواهد داشت.

حال سوالی در زمینه سرویس کار و استفاده از آن مطرح است که شاید برای شما نیز پاسخگویی به آن مهم باشد:

آیا نباید از سرویس کار برای سرویس دوره ای استفاده نمود؟ سرویسکار نه تنها قادر است که دستگاه شما را به درستی تعمیر نماید بلکه کمک می کند تا مانع از ایجاد خرابی و هزینه های بالا شود. پس بهتر است از خدمات سرویسکاران دکتر تعمیرکار استفاده کنید.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

وقتی که شما ماشین لباسشویی Beko را خریداری می کنید باید مراقبت زیادی از آن نمایید. این برند برای شما یک انتخاب درست است. ولی باید به خاطر داشته باشید هر انتخاب درستی باید مراقبت درستی از آن شود.

سرویس به موقع یکی از کارهای اصلی برای لباسشویی بکو می باشد. شما باید با در دست داشتن شماره های نمایندگی و تعمیرکاران معتبر، در مواقع لزوم و حتی در مدت زمان مشخص با آن ها تماس گرفته و دستگاه خود را به دست سرویسکار بسپارید.

در مدت زمانی که از لباسشویی شما اقدام به شستن می کند باید مراقب باشید تا جایگاه آن به درستی تنظیم شود. هیچ گونه شی و وسیله ی سنگین بر روی آن قرار نگرفته باشد. از زضرب دیدگی و خوردگی دستگاه جلوگیری شود. درون دیگ به صورت مرتب و مدت زمان مشخص با مواد شوینده و بدون لباس پاکسازی شود. بعد از هر بار مصرف دور واشر لباسشویی تمیز شده و درب آن باز نگه داشته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو باید قادر باشد در اسرع وقت برای انجام نصب و تنظیمات لازم در محل مورد نظر حضور داشته باشد. شما برای نصب ماشین لباسشویی Beko می توانید از نمایندگی دکتر تعمیرکار کمک بگیرید.

دکتر تعمیرکار با خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع برند لباسشویی و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی بکو توانسته است مشتریان زیادی جذب نماید. تعمیرکاران مرکز ما دارای تجریه کارای بالایی هستند. همچنین قادر هستند تا خدمات مربوط به برند بکو را در سراسر استان تهران انجام دهند.

تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو

برای تعمیر و سرویس دکتر تعمیرکار یک انتخاب مناسب برای شما است. تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو باید :

  • با تجربه باشد.
  • توانایی تعمیر برند بکو را داشته باشد.
  • بتواند در هر شرایطی خدمات تعمیرات را ارائه نماید.
  • به صورت به روز بوده و با مدل های جدید آشنایی داشته باشد.
  • زیر نظر یک مرکز معتبر باشد.

تمام این موارد را کارشناسان مرکز تعمیرات دکتر تعمیرکار دارند. این مرکز با در نظر گرفتن شرایط ویژه و خاص توانسته است بهترین ها را در این حوزه استخدام کرده و توانسته است در این زمینه خود را جز بهترین های استان تهران معرفی کند.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی بکو

برای اینکه یک قیمت درست برای انجام تعمیرات در نظر گرفته شود برخی قوانین از طرف شرکت ها وضع شده است. این قانون تنها برای یک شرکت و مرکز تعمیرات است. هزینه تعمیر لباسشویی بکو با توجه به شرایطی که دکتر تعمیرکار برای تکنسین های خود تعریف کرده است باید پرداخت شود. لازم است بدانید که مرکز ما توانایی این را دارد با حداقل قیمت و هزینه اقدام به تعمیر نماید.

یکی از دلایلی که برای این امر می توان بیان نمود تعمیر قطعات است. ممکن است برخی تکنسین ها در هنگام تعمیر اقدام به تعویض قطعه نمایند. ولی تکنسسن های این مرکز قبل از هر چی مطمئن می شوند که قطعه نیاز به نعویض دارد. اگر قابلیت تعمیر این قطعه وجود داشت سعی می کنند تا با تعمیر هزینه ی کمتری برای مشتری خود لحاظ نمایند. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو با توجه به ضمانت نامه، مدت زمان تعمیر، تعویض یا تعمیر قطعه، هزینه رفت و آمد و … محاسبه می شود.