نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت [با گارانتی] دکتر تعمیرکار

لباسشویی به عنوان یک وسیله الکترونیکی مهم شناخته می شود که در صورت خرابی تنها باید به وسیله تکنسین های متخصص و باتجربه تعمیر گردد. چنانچه از لباسشویی باکنشت bauknecht در خانه خود استفاده می کنید هنگام بروز مشکل و خرابی می توانید از خدمات ارائه شده توسط دکتر تعمیرکار بهره مند شوید. تمامی تکنسین های این مجموعه از مهارت بالایی درخصوص تعمیر انواع مدل لباسشویی برخوردار بوده و پس از اتمام کار با ارائه گارانتی خدمات خود را ضمانت می کنند.

تعمیرکارانی که در سایت دکتر تعمیرکار فعالیت دارند پس از تماس مشتریان و ثبت درخواست تعمیر موظف هستند در زمانی کتر از یک ساعت در محل موردنظر حاضر شوند. هزینه ای که برای تعمیرات باید پرداخت شود به صورت شفاف و جزء به جزء در فاکتور قید شده و تعمیرکاران هیچ هزینه اضاافی دریافت نخواهند کرد. شناسایی مشکل دستگاه مهمترین عامل در تعیین هزینه شناخته می شود. به همین دلیل متخصصین تعمیر لباسشویی باکنشت پس از حضور در محل تمام قسمت های لباسشویی را بررسی کرده و محل اصلی خرابی را می یابند. تعمیر ماشین لباسشویی یک امر کاملاً تخصصی بوده و افراد غیرمتخصص به هیچ عنوان نباید اقدامی جهت رفع مشکل دستگاه انجام دهند. چرا که ممکن است به سایر قسمت های ماشین نیز آسیب وارد شده و برای جبران خسارت نیاز به پرداخت هزینه گزافی باشد. انجام تعمیرات تخصصی یکی از راه های کاهش هزینه ها شناخته می شود که در افزایش طول عمر و عملکرد مفید دستگاه نیز نقش بسزایی دارد.

مهمترین مشکلات لباسشویی باکنشت

هر دستگاه الکتریکی پس از مدتی استفاده ممکن است با مشکلات متعددی مواجه گردد که لباسشویی باکنشت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بی توجهی نسبت به مشکلاتی که برای لباسشویی پیش آمده می تواند عملکرد این دستگاه را به طور کامل مختل کند. به همین دلیل توصیه می کنیم نسبت به عملکرد ماشین لباسشویی خود توجه کافی داشته و درصورت بروز مشکل از انجام اقدامات خودسرانه پرهیز کنید. چرا که ممکن است به دیگر بخش های دستگاه آسیب زده و ملزم به پرداخت هزینه بالاتری باشید. انتخاب یک مرکز تعمیراتی معتبر می تواند در کاهش ۷۰ درصدی هزینه ها و بهره مندی از خدمات ایده آل نقش بسزایی داشته باشد.

چرا لباسشویی قادر به تخلیه آب نیست؟

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که ممکن است درخصوص لباسشویی باکنشت با آن مواجه شوید عدم تخلیه آب درون دیگ است. در این حالت ابتدا باید فیلترها و صافی دستگاه بررسی شده و درصورت گرفتگی و یا پارگی مشکل آن برطرف گردد. خرابی پمپ تخلیه و یا شلنگ آن مورد دیگری است که مانع از تخلیه آب می شود. توجه داشته باشید که بررسی و تعمیر این قطعات تنها باید توسط تکنسین متخصص و با تجربه انجام شود.

علت عدم چرخش دیگ لباسشویی چیست؟

از دیگر مشکلاتی که هنگام استفاده از ماشین لباسشویی باکنشت ممکن است با آن مواجه شوید عدم چرخش مخزن دستگاه است. بلبرینگ ها، کاسه نمد، تسمه و موتور مهمترین قطعاتی هستند که باید به وسیله تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. اگر نسبت به تعمیر لباسشویی از دانش فنی بهره مند نیستید می توانید با متخصصین دکتر تعمیرکار تماس گرفته و خدمات به صرفه ای را دریافت کنید.

علت روشن نشدن لباسشویی چیست؟

درخصوص روشن نشدن لباسشویی باکنشت علل مختلفی را می توان ذکر کرد که مهمترین آن خرابی موتور دستگاه است. پیش از اینکه به سراغ موتور دستگاه بروید ابتدا چک کنید که برق ساختمان وصل بوده و یا دوشاخه و پریز هیچ مشکلی ندارند. این احتمال نیز وجود دارد که سیم کشی دستگاه دچار قطعی شده باشد که در اینصورت باید با تکنسین باکنشت تماس بگیرید. گاهی نیز برد الکترونیکی ماشین دچار نقص شده و قادر به ارسال فرمان شروع نمی باشد. از آنجایی که سیم کشی و یا تعمیر موتور لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است توصیه می کنیم درصورت نداشتن اطلاعات تعمیراتی خودسرانه هیچ اقدامی انجام ندهید.

علت نشتی لباسشویی از چیست؟

زمانی که متوجه نشت آب از لباسشویی باکنشت شدید ابتدا جریان برق را قطع کنید تا دچار برق گرفتگی نشوید. پس از ان می توانید با سایت دکتر تعمیرکار تماس گرفته و بخواهید تا دستگاه را بررسی کنند. نشت آب یکی از شایع ترین مشکلاتی است که درخصوص لباسشویی باکنشت ایجاد می شود و برای رفع آن ابتدا باید درب پشت دستگاه را باز کرد. پس از آن ماشین را به برق وصل کرده و اجازه دهید در زمان کار محل نشت آب مشخص گردد.

مسدودیت و یا پارگی شلنگ ورودی آب، خرابی پمپ تخلیه، پارگی نوار لاستیکی تعبیه شده در اطراف درب ماشین، شکستگی محل جا پودری و… از مهمترین دلایلی هستند که منجر به نشت آب خواهند شد. اگر مشکل دستگاه برطرف نشد می توانید با متخصصین باکنشت در سایت دکتر تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیر و بررسی هریک از قطعات فوق امری تخصصی بوده و تنها باید به وسیله تکنسین باکنشت انجام شود.

چرا درب لباسشویی بسته نمی شود؟

یکی از علل بروز مشکل بسته نشدن درب لباسشویی باکنشت قرار دادن بار بیش از ظرفیت دستگاه درون دیگ است. بهتر است حجم بار را باتوجه به ظرفیت دستگاه و به صورت باز و یکنواخت درون ماشین قرار دهید. خراب بودن میکروسوئیچ درب از دیگر مواردی است که مانع از بسته شدن درب شده و باید تعویض گردد. اگر از دانش فنی کافی درخصوص رفع این مشکل برخوردار نیستید بهتر است کار را به یکی از متخصصین باکنشت در سایت دکتر تعمیرکار بسپارید تا در هزینه های پرداختی نیز صرفه جویی شود.

چرا لباسشویی لرزش بیش از حد دارد؟

برای پیشگیری از لرزش لباسشویی باکنشت در هنگام شستشو پایه ها باید تراز باشد. قرارگیری در سطح ناهموار یکی از مهمترین دلایل ایجاد لرزش حین کار به شمار می رود. کاسه نمد، شفت و بلبرینگ ها قطعاتی هستند که در هنگام بروز این مشکل باید به وسیله تعمیرکار متخصص چک شوند. گاهی نیز وزنه های بالانس دستگاه جابه جا می شوند که این موضوع در لرزیدن بیش از اندازه ماشین نقش خواهد داشت. چنانچه نیاز به تعویض هر یک از این قطعات باشد متخصصین ما از قطعه ای اورجینال استفاده خواهند کرد. به کار بردن قطعات متفرقه می تواند طول عمر دستگاه را کاهش داده و به مرور مشکلات بزرگتری برای لباسشویی به وجود بیاورند.

چرا لباسشویی قادر به آبگیری نیست؟

اگر هنگام استفاده از لباسشویی باکنشت متوجه شدید آب به میزان کافی وارد دیگ نمی شود ابتدا باید شیر برقی را بررسی کنید که سالم باشد. گرفتگی شلنگ ورودی آب از دیگر مواردی است که مانع از ورود آب به درون دیگ شده و لباسشویی قادر به شستشو نخواهد بود. خرابی موتور، پمپ و برد الکترونیکی نیز می تواند در ایجاد این مشکل نقش داشته باشد. چنانچه شناخت کافی نسبت به لباسشویی نداشته و دانش فنی در زمینه تعمیرات آن ندارید بهتر است دستگاه را خاموش کرده و از متخصصین باکنشت در مجموعه دکتر تعمیرکار کمک بخواهید.

هزینه تعمیر لباسشویی باکنشت

درخصوص هزینه تعمیر لباسشویی باکنشت باید این نکته را خاطر نشان شویم که هزینه ها باتوجه به مشکل دستگاه و قطعات مورد استفاده متفاوت است. یکی از مهمترین خدماتی که توسط سایت دکتر تعمیرکار در اختیار مشتریان قرار داده شده ارائه لیست قیمت هزینه تعمیر پیش از انجام تعمیرات است. تمام قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر تعمیرکار استفاده می شود اصل بوده و این موضوع می تواند هزینه را کمی تغییر دهد. از سوی دیگر مدل دستگاه و قطعات مورد نیاز می تواند تعیین کننده هزینه نهایی باشد. اما کارشناسان این سایت تعمیراتی با ارائه نازلترین قیمت و بهترین خدمات توانسته اند توجه متقاضیان را به خود جلب کنند.

تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.