تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت (Bauknecht)|نمایندگی تعمیرات لباسشویی باکنشت|دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی باکنشت

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند.کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد. هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند. و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود. رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند. و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید. ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد. و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند. صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

برندهای لباسشویی به حدی افزایش پیدا کرده است که سخت می توان مرکز تعمیر لباسشویی برای برندهای مختلف را یافت. از این رو در نمایندگی دکتر تعمیرکار سعی شده است تا متخصصینی را استخدام کنند که توانایی رفع مشکلات تمام برندها را داشته باشد.

“تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت” توسط متخصصین دکتر تعمیرکار انجام می شود. این برند یکی از برندهای مصرفی مردم است که در صورت نیاز به تعمیرات باید با دقت بیشتری عیب آن رفع شود.

لباسشویی باکنشت با توجه به تکنولوژی روز تولید شده و مدل های مختلفی از آن در بازار وجود دارد. به دلیل داشتن یک طراحی به روز باید تعمیرات آن به یک متخصص و تعمیرکار خبره واگذار شود. یکی از ویژگی های تعمیرکار  برند باکنشت این است که باید توانایی به روز شدن را داشته باشد. در غیر این صورت قادر به تعمیر برندهای به روز نخواهند بود.

لازم است اشاره کنیم که در هنگام خرید باید به برند و مدل خریداری شده دقت داشته باشید، چرا که ممکن است قطعات لبیاسشویی خریداری شده در تحریم بوده و هیچ گونه قطعه اصلی از آن در کشور وجود نداشته باشد. پس این انتخاب را به درستی انجام دهید

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در جنوب تهران نیز توسط متخصصین دکتر تعمیرکار قابل انجام است. شما اگر در این منطقه ساکن هستید و از ماشین لباسشویی Bauknecht استفاده می کنید وجود تعمیرکاران دکتر تعمیرکار برای شما سود آور است.

مرکز ما برای دسترسی بهتر شما در سراسر استان تهران کارشناسان خود را مستقر کرده تا در صورت نیاز به سرویس و یا تعمیر دستگاه لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهند. این متخصصین بسیار از نظر دانش به روز بوده و تجربه کافی برای تعمیر و سرویس را در اختیار دارند.

سرویس به هنگام لباسشویی باکنشت می تواند از خرابی دائمی و یا موقتی آن جلوگیری کند. شما به عنوان یک مصرف کننده موظف هستید تا حواستان به دستگاه لباسشویی باشد. اگر از این دستگاه بیشتر از توان استفاده کنید ممکن است به طور کلی نیاز به خرید یک ماشین لباسشویی جدید باشید. به همین جهت پیشنهاد می شود سرویس ها را در مدت زمان ۶ تا ۲ سال انجام دهید.

این مدت زمان را می توان با توجه به نظر کارشناسان کمتر و یا بیشتر کرد. پس به خاطر داشته باشید برای هر نکته ای در مورد لباسشویی با متخصص آن مشورت نمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت

مصرف کنندگان لباسشویی باکنشت نیز به مانند دیگر برندهای لباسشویی نیاز دارند تا بعد از خرید خدمات آن را نیز دریافت کنند. از این رو این برند نمایندگی هایی را در سرتاسر کشور تعیین کرده است. شما به عنوان خریدار و مصرف کننده باید از موقعیت قرارگیری این محل ها با کمک دفترچه راهنما اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

سوالی در اینجا مطرح می شود که چه زمانی می توان از نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت استفاده نمود؟

در واقع لباسشویی باکنشت اگر به دست متخصصین و نمایندگی های معتبر نصب و راه اندازی شود دیگر نیاز به پرداخت هزینه در مدت گارانتی نمی باشد. ولی اگر ماشین شما بعد از اتمام گارانتی دچار مشکل شد دکتر تعمیرکار خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

در ضمن این مرکز با ارائه یک برگه ضمانت نامه محدود و مدت دار می تواند دستگاه شما را در برابر خرابی و آسیب بعد از تعمیر حفظ کند.

در برخی موارد ممکن است افراد برای تعمیر قطعه و یا تعویض بخواهند از این ضمانت نامه استفاده نمایند. باید متذکر شویم که این ضمانت نامه هیچ گونه تعهدی برای تعویض و تعمیر قطعه ندارد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی باکنشت

نمایندگی ما، با توجه به نیاز برای تعمیرکار لباسشویی سعی کرده است تا تکنسین های خود را در سراسر مناطق استان تهران مستقر نماید. نمایندگی ما در نظر دارند تا برای تعمیر لباسشویی خدمات خود را رد استان های دیگر نیز گسترش دهد. در حال حاضر در استان تهران و برخی از مناطق استان البرز تعمیرکار ماشین لباسشویی باکنشت و دیگر برندها فعالیت می کنند.

تعمیرکاران با توجه به میزان نیاز در منطقه حضور دارند. شما می توانید با یک تماس در اسرع وقت از آن ها برای تعمیر درخواست کمک نمایید. در ضمن از نظر هزینه و یا نوع تعمیر می توانید با خیال آسوده کار را به آن ها بسپارید. چرا که با صبر و حوصله دستگاه شما را تعمیر کرده و در اولین فرصت تحویل می دهند.

لازم است اشاره کنیم که برای انجام تعمیرات لباسشویی Bauknecht نیاز نیست تا دستگاه را از خانه به بیرون انتقال دهید. چرا که تعمیرکاران مرکز دکتر تعمیرکار در محل حضور پیدا کرده و بدون هزینه ایاب ذهاب خروج دستگاه آن را تعمیر می کنند.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

قیمت گذاری تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت با توجه به مدل و سال ساخت آن متفاوت است. اگر دستگاه شما نیازمند تعمیر قطعه باشد باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید. ولی اگر دستگاه شما بدون تعمیر قطعه فعالیت خود را ادامه دهد هزینه ی کمتری نیاز به پرداخت دارید.

دکتر تعمیرکار سعی کرده است تا قیمت های منصفانه ای را برای تعمیرات و سرویس در نظر بگیرد. پس می توانید برای کمتر شدن هزینه تعمیرات لباسشویی و همچنین تعمیر درست برند باکنشت با دکتر تعمیرکار تماس بگیرید.

لطفا به اشتراک بگذارید!