نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک [سریع+مطمئن] دکتر تعمیرکار

نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی آرچلیک

برای نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی آرچلیک تا زمان سر رسید و پایان برگه گارانتی خدمات رایگان از دفاتر نمایندگی و خدمات پس از فروش آن دریافت می کنید. ولیکن به علت هزینه زیادی که برای خرید دستگاه پرداخت کرده اید باید در حفظ و نگهداری آن تلاش لازم را به کار ببندید. برند آرچلیک (arcelik) ساخت کشور ترکیه است و مدتی است که در بازار لوازم خانگی وارد شده است.

دکتر تعمیرکار تدابیر لازم برای تعمیر لباسشویی آرچلیک را هم اندیشیده است و تکنسین های کارآزموده برای ارائه خدمات به مشتریان، پرورش داده تا خیال کاربرانی که از این برند استفاده می کنند را هم راحت نمایند. دکتر تعمیرکار نیاز تمامی مشتریان را شناسایی کرده به همین علت است که ۱۵ سال در خدمت همشهریان تهرانی در سراسر مناطق ۲۲گانه آن اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب و شهرستان های شهریار، اندیشه، رباط کریم، پرند، ری، اسلام شهر، فردیس و غیره بوده است.

نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی آرچلیک

خدمات شعبات دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی آرچلیک

سازندگان برند آرچلیک از تکنولوژی هایی برای ساخت ماشین لباسشویی به کار برده اند تا بتوانند در عرصه رقابت با سایر برندها در بازار باقی بماند. از این جهت نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی آرچلیک نیاز به نمایندگی های مجاز تعمیرات دارد. بنابراین مجموعه حرفه ایی و بزرگ دکتر تعمیرکار همچون سایر برندهای معتبر لباسشویی تعمیر لباسشویی آرچلیک را هم ارائه می دهد. پس اگر به دنبال دستیابی به دانش و تخصص تکنسین های این مرکز هستید مطمئن باشید آنان در نمایندگی ها و شعبه های متعدد دکتر تعمیرکار در تهران و شهرهای اطراف آماده هستند تا با سرعت و بدون معطلی و هزینه کم خدمت گزاری کنند.

تعمیر لباسشویی آرچلیک

نحوه تماس با مرکز دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی آرچلیک

اگر قصد استفاده از مزایای مجموعه بزرگ دکتر تعمیرکار هستید باید راحت ترین وسیله ارتباطی را در اختیار کاربران قرار دهیم. لذا پس از مشاهده عیب و خرابی در دستگاه خود خیلی آسان تقاضای خود را برای حضور تکنسین زبده برای تعمیر لباسشویی آرچلیک را به اطلاع مجموعه برسانید. آنگاه براساس اطلاعات دستگاه و مدل و برند آن و به انضمام آدرس محل سکونت کاربر، کارشناس ما در مرکز، تکنسینی ماهر که در نزدیکترین شعبه است را مامور می کند تا با تجهیزات کامل درب منزل حاضر شود و کد اشتراک و نام کارشناس مربوطه پیش از رسیدن نیروهای دکتر تعمیرکار برای تلفن همراه شما ارسال خواهد شد. دو پل ارتباطی مرکز به قرار زیر است:

 1. دو خط ۰۲۱۵۶۳۸۹۴۴۸ و ۰۲۱۲۲۸۲۷۴۳۷ شبانه روز آماده پاسخگویی است تا درخواست خود را ثبت نمایید.
 2. از طریق سایت دکتر تعمیرکار به صورت آنلاین فرم درخواست را تکمیل کرده تا تقاضای شما برای سرویس کردن ثبت نهایی گردد.

 تعمیرکار حرفه ایی لباسشویی آرچلیک

خصوصیات تعمیرکار حرفه ایی لباسشویی آرچلیک

هنگامی که فردی بخواهد وارد تیم شود باید ویژگی های مورد قبول گروه را داشته باشد. دکتر تعمیرکار براساس همین قانون تنها مجوز ورود و استخدام افرادی را خواهد داد که تمام همت خود را در جهت رسیدن به اهداف مرکز متمرکز نماید. بخشی از این اهداف به رضایت کاربران و برخی به توانایی های تکنسین مرتبط است. بعد از تایید و جذب کارشناسان، دوره های تخصصی برای ارتقا توانایی آنان برگزار می گردد. سپس در یکی از نمایندگی های دکتر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی آرچلیک مستقر می شود. ویژگی های شاخص پرسنل به شرح زیر است.

 • برخورداری از حسن اخلاق و موقر و برازنده بودن برای ارتباط با مشتری
 • معتمد باشد و توانایی حفظ حریم خصوصی کاربر برای حضور در محل
 • مسئولیت پذیر و برخورداری از تعهدکاری
 • متخصص و با تجربه برای تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک
 • وقت شناس و منضبط بودن جهت رسیدن به موقع در محل
 • تحویل برگه ضمانت برای پشتیبانی از خدمات

تعمیرکار حرفه ایی لباسشویی آرچلیک

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی دکتر تعمیرکار

 1. ارائه فاکتور تعمیر
 2. ارائه ضمانت نامه تعمیر
 3. دریافت راهنمایی از تکنسین
 4. ارائه خدمات در محل

تعمیر لباسشویی آرچلیک در محل

اینکه توانسته ایم رضایت کاربران را در بالاترین سطح نگهداریم و در طول سال ها فعالیت برکیفیت خدماتمان بیفزاییم نیازبه ممارست و کار شبانه روزی داشت که با کمک تمامی پرسنل پرتلاش به آن رسیده ایم. یکی از خدماتی که در جلب رضایت مشتریان بسیار تاثیرگذار است ارائه خدمات در محل موردنظر آنان است. آنگاه پرسنل در حضورشان عیب یابی را آغاز و تعمیرات را انجام و حتی اگر قطعه ایی را عوض کردند دلیل آن را می دانند و شاهد روند تعویض قطعه خواهند بود.

ضمنا این مزیت را دارد که خسارات در حین جا به جایی و هزینه حمل رفت و برگشت دستگاه از میان رفته و هزینه ها را برای مشتری کاهش می دهد. با اولین تماس و دادن آدرس محل موردنظر بدن اتلاف وقت برای تعمیر لباسشویی آرچلیک نیز حضور خواهند یافت.

تعمیر لباسشویی آرچلیک در محل

ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران

به هر تبلیغ تعمیرگاهی نمی شود اعتماد کرد. زیرا قطعات حساس نیاز به تعمیرات پیچیده دارند و در صورت ناآگاهی به ساختار دستگاه، نارضایتی شما را در پی خواهد داشت. نصب و یا سرویس لباسشویی آرچلیک در تمامی نمایندگی های مجموعه انجام خواهد شد. کمتر مرکز تعمیراتی در تهران وجود دارد که تعمیر لباسشویی در قلهک، مرزداران، پاسداران، آزادی، تهرانسر و غیره را در کمترین زمان و منضفانه ترین هزینه مانند دکتر تعمیرکار ارائه دهد.

تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی دکتر تعمیرکار برای سایر برندها

خدمات تعمیر لباسشویی سایر برندهای لوازم منزل مانند تعمیر لباسشویی پارس، هیمالیا، ال جی، اسنوا، آاگ، فاگور، تکنو، میدیا، ایندزیت، سامسونگ، آریستون و غیره در کنار تعمیرات برند آرچلیک در شعبه های دکتر تعمیرکار تضمین شده انجام خواهد شد.

قیمت و هزینه تعمیر کردن ماشین لباسشویی آرچلیک

برای اینکه هزینه تعمیرات را به حداقل ممکن برسانید باید سالانه دستگاه را سرویس نمایید. زیرا بعد از خرابی دستگاه هزینه تعمیرات بیش از هزینه سرویس کردن خواهد بود. پس برای کم کردن این مخارج باید به مراکزی چون دکتر تعمیرکار رجوع کنید که تمامی دستمزدهای آن براساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران تعیین شده است و حتی قیمت قطعه تعویض شده را در قالب فاکتور و برگه ضمانت تقدیم کاربران می کنند. اطمینان داشته باشید بالاترین کیفیت در ارائه خدمات را از این مرکز بزرگ خواهید دید.

جمع بندی

پیشنهاد ما این است که برای نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی آرچلیک با دکتر تعمیرکار تماس بگیرید و کلیه خدمات مرتبط را از پرسنل مجرب و کاربلد آن بخواهید. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را برای ارتقای کیفیت خدمات با مجموعه درمیان بگذارید.

منبع : دکتر تعمیرکار

لینک های کوتاه صفحه :

https://cutt.ly/xLAvRg2

https://tinyurl.com/ye492x25

https://bit.ly/3Oeupqt

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.