تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی آبسال، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.


ثبت درخواست

تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی آبسال

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

تعمیر ماشین لباسشویی با برند آبسال شاید به دلیل ایرانی بودن کار دشواری به نظر نیاید. ولی باید این نکته را در نظر گرفت که تکنولوژی جدید و فناوری بر روی تمام گزینه ها و دستگاه ها تاثیر داشته است. این تاثیرات حتی بر روی ماشین لباسشویی Aabsal نیز تاثیر گذار بوده است.

از این رو برای انجام تعمیرات نیاز است که به بهترین کارشناسان مراجعه نمود. مرکز ما می توانید با بهترین خدمات شما را یاری کرده و در تایم کم و با بهترین کیفیت تعمیرات شما را انجام دهند. لازم است بدانید که این تعمیرات در کنار سرویس به موقع می تواند کاهش پیدا کند.

در ضمن به دلیل ایرانی بودن آبسال، تعمیرکاران و تکنسین ها به راحتی می توانند آموزش های لازم را از طریق مراکز معتبر بگذرانند. دکتر تعمیرکار توانسته است با در دست داشتن بهترین ها، باعث بالا رفتن مشتریان خود شود. چرا که کیفیت و عملکرد خوب به ارتقا و بالا رفتن خدمات کمک می کند.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

سرویس کردن ماشین لباسشویی Aabsal یکی از مهمترین نکاتی است که بعد از خرید باید به آن توجه شود. شما می توانید در هنگام خرید به این موضوع دقت داشته باشید. و بهتر است از نمایندگی و یا فروشنده در مورد چگونگی نگهداری و سرویس دستگاه کمک بگیرید.

در بعضی موارد نیاز نیست که شما از سرویس کار استفاده کنید برای نگهداری از برخی قسمت های بیرونی کمی دقت و مراقبت کفایت می کند که این امر توسط شما به عنوان مصرف کننده امکان پذیر است.

در صورتی که احساس کردید کارایی لباسشویی آبسال شما کاهش پیدا کرده است باید از سرویسکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید. سرویس کار مطمئن و معتبر را از نمایندگی دکتر تعمیرکار درخواست نمایید تا با خیال راحت دستگاه خود را به او سپرده و با کارایی بهتر تحویل بگیرید.

اگر سرویس کار شما دانش کافی نداشته باشد می تواند مشکلات زیادی برای دستگاه ایجاد کند که در این صورت هزینه های شما افزایش پیدا کرده و دستگاه در انجام فعالیت خود دچار مشکل می شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی Aabsal به دلیل اینکه جر برندهای ایرانی مطرح است نمایندگی های زیادی در سراسر کشور دارد. همین امر باعث می شود تا انتخاب به سختی انجام شود.

شما در صورت خرید دستگاه با یک دفترچه راهنما به همراه برگه گارانتی تحویل می گیرید. برای اینکه برگه گارانتی برای شما اعتبار داشته باشد باید با یک تکنسین برای نصب تماس بگیرید.

در ضمن این تکنسین باید حتما زیر نظر نمایندگی آبسال باشد. شما موظف هستید ماشین لباسشویی خود را در اختیار نمایندگی قرار داده تا به خوبی برای نصب و راه اندازی آن اقدام نمایند. بعد از اتمام کار و قرار گیری در جای مناسب، در کنار کارشناس نصب حتما از ماشین لباسشویی استفاده کنید. چرا که اگر مشکلی در ماشین لباسشویی شما باشد اقدام به تعمیر و راه اندازی مجدد می کند.

تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال

تعمیرکار ماشین لباسشویی باید ویژگی های خاص و در عین حال تجربه کافی برای تعمیرات را داشته باشد. داشتن تجربه با سن و سال تکنسین سنجیده نمی شود بلکه با مقدار تعمیرات و دقت آن شخص است که مورد سنجش قرار می گیرد.

شما برای اینکه یک تعمیرکار مناسب برای انجام تعمیرات لباسشویی Aabsal در اختیار داشته باشید در قدم اول باید با یک مرکز مطمئن تماس بگیرید.

از ویژگی های یک تعمیرکار با تجربه و مناسب برای ماشین لباسشویی آبسال می توان به این موارد اشاره نمود:

  • تجربه کافی برای انجام تعمیرات
  • تعمیر ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن
  • ارائه خدمات پس از تعمیر
  • داشتن صبر و حوصله و دقت در انجام تعمیرات
  • تشخیص درست و زود هنگام ایرادات ماشین لباسشویی

موارد دیگری نیز برای تعمیرکار و تکنسین تعمیر وجود دارد که می توان از اصلی ترین نکاه گذراندن دوره های آموزشی و تجربی را بیان نمود. دکتر تعمیرکار  بهترین خدمات و کارشناسان را در اختیار دارد و می تواند در سریعترین زمان آن ها را برای تعمیر اعزام نماید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

برندهای ایرانی به دلیل اینکه قطعات ایرانی دارند قیمت های بهتری برای تعمیرات در اختیار دارند. ولی با این حال به دلیل اینکه برای ساختن قطعات نیاز است. تا برخی از مواد از کشورهای خارجی و با ارز بالا وارد کشور شود قیمت قطعات نوساناتی را دارد.

هزینه های دیگر برای تعمیرات لباسشویی بالا نیست. تنها در صورتی که قطعه ماشین لباسشویی Aabsal شما تعویض شود. و یا اینکه نیاز به تعمیرات خاصی داشته باشد ممکن است هزینه شما را افزایش دهد. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ها بعد از تعمیر مشخص می شود. ولی برای دریافت و مشخص شدن هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی می توانید با نمایندگی دکتر تعمیرکار تماس بگیرید.