تعمیر،نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک |دکترتعمیرکار
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر،نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک

آیا به دنبال یافتن متخصصان با تجربه تعمیر،نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک هستید؟ نگرانی از تعمیرات اصولی و درست دستگاه کاملا منطقی به نظر می رسد. چراکه بسیار دیده شده به دلیل بی تجربه بودن و نداشتن آگاهی کافی تعمیرکار، خدماتی همچون رفع ایرادات دستگاه با مشکل مواجه شده و چه بسا سایر قطعات سالم دستگاه نیز در این بین صدمه دیده اند.

ماشین ظرفشویی جزو لوازم گران و البته با قطعات حساس است. در صورتیکه بخواهید بر عمر مفید دستگاه خود بیفزایید علاوه بر استفاده درست بر طبق راهنمایی ذکر شده در دفترچه برند دستگاه خود باید با انجام رسیدگی هایی همچون سرویس دوره ای آن به رفع ایرادات کوچک بپردازید. مطمئن باشید چنانچه شما پیگیر عیب یابی ایرادات جزئی دستگاه باشید به نوعی از خرابی های بزرگتر جلوگیری خواهید کرد. این موارد کوچک که با انجام سرویس دستگاه رفع می شود شامل تعویض قطعات پوسیده و فرسوده دستگاه، جرم گیری مرتب و غیره است که به دلیل استفاده مداوم رخ می دهد.

در این بین ماشین ظرفشویی مجیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین علت ما به شما مجموعه حرفه ای و تخصصی دکتر تعمیرکار را معرفی می کنیم که با داشتن متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای بهترین گزینه برای سرویس و تعمیرات دستگاهتان می باشد. در حال حاضر شعب این مجموعه مجاز و معتبر در سراسر نقاط تهران اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب و سایر شهرستان های اطراف آن همچون اندیشه، رباط کریم، شهریار و پرند و غیره آماده خدمت رسانی می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر دستگاه مجیک توسط نمایندگی تعمیر،نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک امری متداول است. برند مجیک انواع محصولات لوازم برقی خانگی و آشپزخانه را روانه بازار می کند و به عنوان یکی از بهترین برند های تولید کننده این لوازم در کره و آسیا شناخته شده که از طرفداران زیادی نیز در بین ایرانیان برخوردار است. با وجود بالا بودن کیفیت قطعات استفاده شده در این برند کره ای باز هم نیاز به تعمیرات دستگاه وجود خواهد داشت.

از این رو در کنار نمایندگی این شرکت، سایر تعمیرگاه های مجاز و حرفه ای نظیر دکتر تعمیرکار نیز به آموزش متخصصین خود پرداخته اند تا در صورت لزوم و تماس شما عزیزان، تکنسین متبحر با داشتن اطلاعات کافی از نحوه عملکرد دستگاه و قطعات آن ها در کمترین زمان به رفع ایرادات دستگاه بپردازد.

” با کمک تعمیرکاران حرفه ای ما در کمترین زمان به عیب یابی و رفع کامل ایرادات ماشین ظرفشویی مجیک خود بپردازید.”

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی مجیک

از مهمترین ویژگی های متخصصین فنی این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برخورداری از حس مسئولیت بالای تکنسین جهت رفع کامل مشکلات دستگاه
 2. داشتن سابقه فراوان در امر تعمیرات برند مجیک
 3. رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام حضور در محل
 4. کسب آموزش ها و مهارت های لازم همپایه پیشرفت های روز دنیا
 5. حضور به موقع و سریع تعمیرکار در محل یا منزل با تمامی امکانات و تجهیزات
 6. استفاده تکنسین از لوازم پیشرفته و مدرن جهت عیب یابی و رفع ایرادات
 7. اولویت قرار دادن تعمیر قطعات و در صورت لزوم تعویض آن ها با انواع اورجینال
 8. رعایت شئونات اخلاقی و حفظ حریم خصوصی به هنگام حضور در محل
 9. انجام تمامی خدمات در محل تحت نظارت کاربر
 10. پاسخگویی به پرسش های کاربر در زمینه مشکلات دستگاه

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

در شهر بزرگ تهران مراکز بی شماری وجود دارند که به انجام خدمات تعمیر نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک می پردازند. اما در این بین چگونه می توان تعمیرگاهی مجاز و معتبر یافت؟! بهتر است بدانید یک تعمیرگاه معتبر و البته مجاز به عملکرد درست تعمیرات تکنسین های خود ایمان داشته و از این رو خدمات آن ها را گارانتی می کند.

مجموعه دکتر تعمیرکار به عنوان مرکزی معتبر و شناخته شده در جهت خدمات تخصصی تعمیرات یکی از این مراکز معتبر است که شما می توانید با اطمینان خاطر دستگاه خود را به آن بسپارید و بدون ذره ای ایراد همانند روز اول خرید خود تحویل بگیرید. جهت دسترسی آسان تر شما عزیزان به خدمات حرفه ای این مجموعه با قرار دادن شعب متعدد خود در سراسر نقاط تهران اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب و غیره خیال کاربران را آسوده کرده است.

“شما در هر کجایی از محله ها و خیابان های تهران که زندگی می کنید تنها با یک تماس می توانید از خدمات حرفه ای مهندسین ما برخوردار شوید.”

خدمات حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی برای سایر برندها

دکتر تعمیرکار با داشتن متخصصین حرفه ای و آموزش دیده در تمامی انواع برند ماشین ظرفشویی قادر به ارائه خدمات مختلف سرویس و تعمیرات انواع متفاوت از برند ها از جمله بوش، سامسونگ، ال جی، دوو، بکو، پاکشوما، ایندزیت، هاردستون وغیره در محل می باشد.

جهت اطمینان خاط شما عزیزان ضمانتنامه ای معتبر در پایان کار توسط شرکت در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

بررسی سوالات متداول مشتریان دکتر تعمیرکار از این مرکز

 • آیا این مجموعه جزو نمایندگی های رسمی محسوب می شود؟

خیر، دکتر تعمیرکار یک کارگروه متشکل از تعمیرکاران مجاز و حرفه ای لوازم خانگی برقی است. که به صورت مستقل و غیر رسمی از برند ماشین ظرفشویی به امر سرویس و تعمیرات می پردازد.

 • قیمت و هزینه تعمیرات در این مجموعه چگونه محاسبه می شود؟

هدف اصلی شرکت رفاه حال مشتری است و به همین علت در درجه اول به تعمیرات قطعات خراب دستگاه پرداخته می شود و تنها در صورت لزوم و نیاز به تعویض از قطعات اورجینال آن استفاده می گردد.

شرکت بر اساس خدمات انجام شده روی دستگاه و نیز دستمزد تکنسین مربوطه، قیمت نهایی را به صورت فاکتوری مهر و امضاء شده در اختیار مشتری قرار می دهد.

تمامی هزینه ها منصفانه و عادلانه بود و توسط فهرست مندرج در اتحادیه تعمیرکاران مورد تایید و تحت نظارت می باشد.

 • در صورت عدم رضایت از خدمات و یا خرابی مجدد دستگاه باید چه کرد؟

خط مشی این شرکت بر اساس رضایتمندی مشتری استوار است. برای این منظور پس از رفع کامل مشکلات دستگاه ضمانتنامه یا کارت گارانتی معتبر در اختیار کاربر گرامی قرار می گیرد. در صورت عدم رضایت یا خرابی مجدد، تمامی خدمات مجددا و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 • مدت زمان رسیدن تعمیرکار به محل و فرایند خدمات تعمیرات چقدر است؟

در کمترین زمان پس از ثبت درخواست شما مشتری عزیز، تکنسین به محل اعزام می شود. استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن توسط تعمیرکاران این مجموعه سبب شده تا فرایند عیب یابی و تعمیرات دستگاه با سرعت بالا و در محل انجام گیرد.

 • آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تکنسین پس از حضور خود در محل با تمامی تجهیزات از جمله قطعات اورجینال اعزام می شود. از این رو در صورت استفاده از قطعات یدکی، شرکت ضمانتنامه ای مبنی بر کیفیت بالا و نیز اصل بودن آن به مشتری گرامی ارائه می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

متداول ترین مشکلات دیده شده در ماشین ظرفشویی مجیک

برخی از مشکلات رایج در این دستگاه عبارتند از:

 • روشن نشدن دستگاه
 • روشن شدن و اما کار نکردن آن
 • وجود سر و صدا به هنگام فرآیند شستشو
 • نشتی یا آبریزی از دستگاه
 • چفت نشدن قفل درب
 • از کار افتادن ناگهانی حین انجام عملیات شستشو
 • تمیز نشستن ظروف داخل دستگاه
 • پریدن برق فیوز خانه به هنگام روشن کردن دستگاه
 • گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی
 • و غیره

بررسی و انجام تعمیرات دستگاه شما بر اساس مشکلات و برند آن توسط تکنسین فنی مجموعه دکتر تعمیرکار انجام خواهد شد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشکلات ماشین ظرفشویی مجیک می توانید از مقالات آموزشی در رابطه با ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک نیز استفاده کنید.

جمع بندی

جهت تعمیر،نصب و سرویس ماشین ظرفشویی مجیک می توانید از طریق شماره تلفن مندرج در سایت و یا به صورت پرکردن فرم در خواست آنلاین ( drtamirkar.com ) اقدام به ثبت سفارش خدمات تعمیرات خود نمایید. در کمترین زمان پس از ثبت درخواست شما عزیزان پیامکی مبنی بر نام تعمیرکار و کد اشتراکی برایتان ارسال خواهد شد.

کیفیت بالای خدمات مختلف روی دستگاه با ارائه ضمانتنامه معتبر گواه بر فعالیت حرفه ای این مجموعه است. پس با اطمینان خاطر دستگاه خود را به ما بسپارید و همانند روز اول خرید آن تحویل بگیرید.

منبع:دکتر تعمیرکار