تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.


ثبت درخواست

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر ظرفشویی دوو

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالان متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

  1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
  2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

علت تعمیر ماشین ظرفشویی Daewoo چیست؟ چرا این مدل از ظرفشویی دچار نقص می‌شود؟ سوالاتی از این قبیل در بین بیشتر مصرف کنندگان مطرح است. آن‌ها فکر می‌کنند چون یک برند خاص برای محصولات خود انتخاب کرده‌اند پس نیاز به تعمیر و سرویس نخواهد داشت. این نوع تفکر درباره ماشین‌های ظرفشویی تولید شرکت‌های متعدد مثل شرکت دوو اشتباه است.
ماشین‌های ظرفشویی در حال حاضر بیشترین کاربرد و استفاده را در خانه‌ها دارد. شما برای اینکه زمان کمتری را در آشپزخانه سپری کرده و در کنار خانواده و مهمانان خود باشید می‌توانید از این محصول استفاده نمایید. در کنار استفاده زیاد از این محصول تعمیرکاران و نمایندگی های زیادی نیز در سراسر استان تهران ایجاد شده است. آن ها اقدام به سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی می کنند تا مصرف کننده قادر باشد دوباره از آن استفاده نماید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

شما به عنوان یک مصرف کننده باید دقت زیادی در استفاده از محصولات برقی و خانگی نمایید. این محصولات می‌تواند در مدل‌های مختلف در خانه‌های شما وجود داشته باشد. ماشین ظرفشویی Daewoo نیز یکی از این محصولات به شمار می‌رود. حال سؤال این است چرا و به چه علت ماشین ظرفشویی دوو نیاز به سرویس دارد؟
جواب سؤال شما بسیار راحت است، هر محصولی نیاز به مراقبت دارد. در صورتی که استفاده درست از آن را بلد نباشید به طور قطع در هنگام مصرف می‌توانید آسیب‌های زیادی را به آن وارد می‌کنید.
شما باید برای نگهداری از محصولات پر مصرف خود، جای قرار گیری آن، مقدار استفاده در روز از ماشین ظرفشویی، استفاده از ظرفیت آن (پر نکردن دستگاه بیش از حد مجاز)، سرویس به موقع، تمیز کردن دستگاه با توجه به موارد بیان شده و … می‌تواند به شما در نگهداری بهتر آن کمک نماید.
در کنار تمام این نکات با توجه به خاص بودن برند دوو، شما باید حتما سرویس های به موقعی برای آن در نظر بگیرید. در صورتی که سرویس ظرفشویی توسط یک متخصص انجام شود ظرفشویی شما دوباره به مانند قبل فعالیت شستشو را انجام می‌دهد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو

نمایندگی تعمیرکار زمانی مورد استفاده است که ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده باشد. در این صورت بهترین انتخاب، تماس با نمایندگی تعمیرات است. در این نمایندگی ها خدمات تعمیرات ارائه می شود که کاربردی بوده و برای برندهای مختلف است.
شما اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند را دارید بهترین انتخاب مرکز تعمیرات دکتر تعمیرکار است. چرا که مرکز ما تکنسین های با تجربه خود را در مناطق مختلف استان تهران، همچنین پرند مستقر کرده تا در اولین فرصت برای انجام خدمات در محل حاضر شوند.
از جمله این خدمات که توسط مرکز ما ارائه می شود می توان به:

  • نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی
  • تعمیر دستگاه
  • سرویس و مراقبت از دستگاه
  • مشاوره رایگان
  • ارائه ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر
  • ارتباط به صورت آنلاین اشاره نمود.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو

وقتی که ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند شما باید زودتر تمام موارد ایمنی را رعایت کرده و سپس با تکنسین تماس بگیرید. بعد از مراجعه تکنسین‌های مربوطه و بررسی دقیق محصول تعمیرکاران قیمت تمام شده را برای شما بیان می‌کنند در آن صورت شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی اقدام کنید.
لازم است اشاره کنیم که به دلیل بالا بودن قیمت قطعات، الویت با انجام تعمیرات است. زمانی که تعمیر قطعه مورد قبول نبوده و دستگاه راه اندازی نشد در این صورت اقدام به تعویض آن می‌نمایند.
شما به عنوان یک مصرف کننده باید تمام نکات و نقص های لباسشویی را برای تکنسین مربوطه بیان نمایید تا بتواند به درستی عیب را تشخیص داده و در کمترین تایم اقدام به رفع مشکل نماید.

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

از قیمت تعمیرات اطلاعی ندارید؟ جایی برای نگرانی نیست؛ شما برای اطلاع از قیمت ها نیاز به پرداخت هزینه ندارید پس می‌توانید با چند مرکز معتبر تماس گرفته و قیمت ها را با توجه به میزان عیب دستگاه دریافت کنید.
البته پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه اقدام به دریافت قیمت نمایید، با کمک مشاوره رایگان مرکز ما عیب و نقص دستگاه را تشخیص داده و سپس برای دریافت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی از مراکز اقدام کنید.
لازم است اشاره کنیم که برند بودن محصول، باعث می شود تا قیمت تعمیرات افزایش پیدا کند. چرا که برندهای خارجی نسبت به برندهای ایرانی پیچیدگی های زیادی دارند. پس در هنگام تماس با مرکز تعمیرات، نوع مدل و برند را حتما بیان نمایید.