تعمیر ماشین لباسشویی میله | سرویس و نصب توسط تیم تخصصی دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی میله

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی میله، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی میله

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیر لباسشویی میله

هزینه های منصفانه

گارانتی خدمات

متخصصان با تجربه

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سوالات متداول

روال مراجعه تعمیرکار به محل چگونه است و چطور هماهنگ می شود؟

پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم، کارشناس ما با شما تماس برقرار کرده و جهت مراجعه حضوری هماهنگی لازم را انجام می دهد.

چقدر زمان برای رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

زمان رفع اشکال و تحویل دستگاه شما کاملا بسته به نوع خرابی لوازم خانگی شما دارد و به دو دسته تقسیم می شود:

 1. در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می شود.
 2. زمان تحویل برای محصولاتی که جهت عیب یابی به دفتر دکتر تعمیرکار ارسال می شوند کمی طولانی تر است و ممکن است بین یک روز تا یک هفته به طول انجامد.

در صورتی که دستگاه نیاز به قطعه خاص داشته باشد زمان رفع عیب کمی طولانی تر می شود.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی میله

ضمانت حفظ حریم خصوصی در دکتر تعمیرکار چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی، طی دوره ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می شود و یک ضامن معتبر نیز  آنها را تایید می کند.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

کالاتعمیر نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش بیشتر برندهای ایرانی و خارجی را دارد و قطعاتی که برای تعمیر لوازم خانگی شما استفاده می کند صد درصد اصلی و فابریک و دارای ضمانت است

آیا شما نیز جز افرادی هستید که به دنبال خرید لباسشویی هایی خارجی می باشید؟ آیا با ماشین لباسشویی میله آشنایی دارید؟ اگر از این دستگاه استفاده می کنید در صورت نیاز چگونه برای تعمیرات آن اقدام می نمایید؟

سوالات به این منوال جواب های متفاوتی می تواند داشته باشد. در ایران افراد زیادی هستند. که سعی می کنند از لباسشویی های برند خارجی استفاده کنند. در ضمن برای تعمیرات آن نیز از مراکز متعدد کمک می گیرند. ولی برای انجام تعمیرات از مراکز تحقیق به عمل نیاورده و ممکن است دستگاه لباسشویی آن ها هزینه های اضافی در بر داشته باشد.

به دلیل گران بودن ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی، باید در مراقبت از این محصول بسیار کوشا بود. چرا که رد صورت خرابی باید برای خرید یک برند خارجی هزینه های بسیار زیادی را پرداخت کنید.

دکتر تعمیرکار این مشکل را حل کرده است. شما به راحتی می توانید به این مرکز اعتماد کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. خدماتی که مرکز دکتر تعمیرکار ارائه می نمایند به صورت زیر تعریف می شود.

 • مشاوره رایگان
 • ارائه ضمانت نامه پس از تعمیر
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • استفاده از تکنسین های مجرب
 • توانایی تعمیر انواع برند
 • ارائه خدمات در نقاط مختلف استان تهران

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی میله

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی میله

شما برای تعمیر لباسشویی نیاز دارید تا از کارشناسان خبره و با تجربه استفاده کنید. ولی پیشنهاد می کنیم تا قبل از اینکه از تعمیرکار برای انجام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی میله استفاده کنید، دستگاه را به طور منظم و در مدت زمان مشخص به دست سرویس کار بسپارید.

چرا که هر گونه مشکلی در لباسشویی می تواند به مرور زمان به دستگاه شما آسیب جدی وارد نماید. در صورتی که سرویس کار برای انجام خدمات رد محل حضور پیدا کند می توانید تمام مشکلات و عیوبی که باعث شده تا نگران قطعات و خرابی دستگاه شوید را بیان نمایید. در این صورت سرویسکار با دقت بیشتری کار خود را انجام می دهد و در صورت بروز هر گونه مشکل می تواند آن را به راحتی و قبل از آسیب رسیدن به قطعات تعمیر و رفع نماید.

سرویسکاران دکتر تعمیرکار نیز به مانند تعمیرکاران بعد از انجام خدمات، برگه ضمانت برای مشتری خود ارائه می دهند تا در صورت بروز مشکل در مدت زمان تعیین شده تماس گرفته و تکنسین بدون دریافت هزینه اقدام به تعمیر نماید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی میله

نمایندگی تعمیر لباسشویی میله

یکی از شهرهایی که نمایندگی “تعمیر ماشین لباسشویی میله”در آن توسط تکنسین های دکتر تعمیرکار انجام می گیرد شهر تهران است. تهران مناطق مختلفی را در بر می گیرد که به صورت کلی به شمال، جنوب، شرق و غرب تعیین می شود. در این بین تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران نیز توسط کارشناسان مرکز دکتر تعمیرکار انجام می گیرد. بیشترین استفاده در این منطقه از برندهای خارجی است و به همین علت دکتر تعمیرکار تکنسین های ماهری را برای تعمیر برندهای خارجی در این منطقه مستقر کرده تا در صورت هر گونه تماس فوری با سرعت در محل حاضر شده و خدمات و تعمیرات مورد نظر را ارائه نمایند.

حساسیت بالایی که ماشین های لباسشویی برند خارجی دارند باعث شده تا تعمیرات آن با کمی دشواری همراه شود. پس بهترین انتخاب این است که یک متخصص صبور و کار کشته در این زمینه برای تعمیرات در محل حاضر شود. تعمیر برند میله یکی از این محصولات خارجی است که در کشور آلمان تولید شده و هم اینکه به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید طراحی های پیچیده ای دارد.

از این رو مرکز تعمیرات ما سعی کرده است در کنار جذب در صورت نیاز از آن ها برای آموزش های علمی نیز دعوت نماید. تابتوانند با فناوری های جدید پیش رفته و در صورت نیاز اقدام به تعمیرات لباسشویی های مدرن نمایند.

تعمیرکار ماشین لباسشویی میله

تعمیرکار ماشین لباسشویی میله

یک تعمیرکارماشین لباسشویی Miele زمانی می تواند برای تعمیر این برند اقدام کند که با تمام نکات آن آشنایی کافی داشته باشد. برای تعمیر این برند آموزش های کافی را ببیند وبتوانند با تکنولوژی روز پیشرفت کنند.

برندهای ایرانی و خارجی به دلیل استفاده های بالایی که از آن ها می شود با پیشرفت صنعت پیشرفته تر شده و از امکانات ویژه ای در آن ها برای راحتی خانواده ها استفاده شده است.

به همین جهت تعمیرکاران نیز باید به روز عمل کرده و روز به روز به اطلاعات خود بیافزایند.

یک تعمیرکار خوب باید:

 • منضبط باشد.
 • در تایم تعیین شده در محل حاضر شود.
 • دارای تجهیزات به روز برای انجام تعمیرات باشد.
 • قیمت های تعمیر را منصفانه مشخص کند.
 • زیر نظر یک مرکز تعمیران فعالیت کند.
 • دارای خط ثابت برای ارتباط با مشتری باشد.
 • آموزش های علمی و تجربی را به صورت دقیق گذرانده باشد.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی میله

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی میله

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی میله چقدر است؟ آیا می توان با هزینه کم اقدام به تعمیر نمود؟ از چه مرکزی برای انجام تعمیرات استفاده کنیم؟

نگران تعمیرات برند میله نباشید. شما با در دست داشتن شماره تماس دکتر تعمیرکار و یا آدرس وب سایت دکتر تعمیرکار می توانید خدمات خوبی را دریافت کنید.

این مرکز با قیمت مناسب می تواند خدمات خود را ارائه نماید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی با توجه به قطعات کم و زیاد می شود. اگر قطعه ای در لباسشویی شما دچار ایراد باشد و با تعمیر درست نشود باید هزینه ای برای تعویض قطعه پرداخت کنید. در این صورت هزینه های شما افزایش پیدا می کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به درستی از محصول خود نگهداری کنید. تا مجبور به صرف هزینه های گزاف برای انجام تعمیرات و تعویض قطعات نشوید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.