تعمیر پکیج پرند با کیفیت بالا ارائه خدمات تعمیرات ⭐️ [ با گارانتی ] دکتر تعمیرکار

آیا می دانید که در صورت خرابی و نیاز به تعمیر پکیج به کجا مراجعه کنید؟ و یا نمایندگی های تعمیر پکیج پرند در تهران کجا می باشند؟ و از همه مهم تر، بهترین تعمیرکاران پکیج را چگونه پیدا کنید؟ در حال حاضر دیگر زمان استفاده از موتورخانه ها برای گرم کردن منزل به دست فراموشی سپرده شده است. افزایش ساخت و ساز و رشد ساختمان سازی در کشور آن هم به سبک جدید، سبب شده نیاز به استفاده از پکیج ها بسیار زیاد شوند. به همین علت این روزها شاهد استفاده از پکیج ها  به عنوان وسیله مناسب سرمایش و گرمایش در خانه ها هستیم.

گاهی پکیج ها به خصوص انواع دیواری آن ها بر اثر عواملی مختلف همچون نشتی در لوله ها و یا وجود سوراخ در بخشی از منبع انبساط و حتی افت فشار دچار ایرادات و خرابی هایی شده و نیازمند تعمیر می باشد. ” تعمیر پکیج پرند” توسط مجموعه متخصصین دکتر تعمیرکار با بهترین کیفیت تعمیرات در خدمت مشتریان عزیز می باشد. از این رو می توانید جهت عیب یابی، تعمیرات، تعویض قطعات و یا تعویض دستگاه تان با ما تماس بگیرید. در این مطلب علاوه بر گفتن فواید استفاده از پکیج ها می خواهیم شما را با کمی از دلایل خرابی در آن ها آشنا سازیم. پس ما را همراهی کنید.

فواید استفاده از پکیج ها

مکانیزم عملکرد پکیج دیواری، گرم نمودن آب مصرفی خانواده جهت حمام و شستشو است. در ضمن پکیج ها آب گرم مورد نیاز برای رادیاتور شوفاژ را نیز فراهم می کنند. این در حالی است که با استفاده از پکیج دیگر از مزاحمت هایی نظیر سر و صداهای اذیت کننده موتورخانه خبری نیست. از آنجاییکه در هر خانه به طور مستقل یک پکیج کار گذاشته می شود دیگر جای نگرانی برای اختلاف بین اعضای ساختمان بر سر مشترک بودن موتورخانه نیست. از فواید استفاده از این وسیله می توان به راندمان و عملکرد بالای دستگاه جهت سیستم گرمایش و سرمایش و نیز استفاده از فضای کمتر در منزل اشاره کرد. پس در صورت صدمه و بروز ایرادات در این وسیله پرکاربرد می توانید با تعمیر پکیج پرندِ مجموعه دکتر تعمیر کار تماس بگیرید.

دلایل مختلف خرابی و ایرادات در پکیج ها

هر وسیله خانگی پر مصرف پس از مدتی استفاده متوالی نیازمند سرویس شدن و یا تمیز کردن و حتی تعویض قطعات دارد. پکیج ها نیز از این قانون مستثنی نیستند. پکیج ها به عنوان یک لوازم پر مصرف و محبوب در بین استفاده کنندگان خود به طور مرتب باید سرویس شوند. این کار سبب شده تا احتمال صدمات و آسیب به دستگاه بسیار کمتر شود. بهتر است تعمیرات لوازم خانگی به خصوص پکیج ها توسط تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی و نمایندگی های مربوطه انجام شود. یکی از این موارد تعمیر پکیج پرند می باشد. از موارد مهم خرابی ها و وقوع ایرادات در پکیج ها که نیازمند حضور تعمیرکاران است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نبودن گرما و آب گرم در پکیج

یکی از ایرادات مهم در پکیج ها نبود گرما و آب گرم در آن ها است. از دلایل وقوع این امر می توان به خرابی در هواکش، ترموستات، دریچه ها و غیره اشاره کرد.

 • تولید صداهای ناهنجار از قبیل صدای سوت در پکیج

در صورت شنیدن صداهای عجیب از جمله صدای صوت باید هرچه سریعتر با تعمیرکاران پکیج تماس بگیرید. این صدا می تواند در نتیجه وجود ذرات آهک در مبدل حرارتی دستگاه باشد. توجه کنید وجود رسوبات در دستگاه شما می تواند آسیب های بسیاری و گاهاً جبران ناپذیری به پکیج تان وارد سازد. به همین علت گفته می شود با شروع هر فصل جدید به تعویض و تمیز کردن فیلترها بپردازید.

 • افت فشار در عملکرد پکیج

تعمیرکاران دلایل مختلفی را برای وقوع این ایراد بیان می کنند. این تأثیرات نه تنها از مشکلات خارجی سیستم پکیج دیواری می تواند باشد؛ بلکه مسائلی همچون آسیب در شیر تخلیه و یا وجود نشتی هایی در سیستم را می توان بیان کرد.

 • نشتی و چکه کردن پکیج

برای رفع این مشکل به بررسی اتصالات لوله ها بپردازید. از نبودن هیچگونه سوراخ در مخزن مطمئن شوید. برخی اوقات شل بودن اتصال و یا حتی وجود نشتی در لوله ها سبب کم شدن فشار می شود. بهتر است برای عیب یابی هر چه سریعتر با تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی از جمله تعمیرکاران پکیج تماس بگیرید.

 • یخ زدگی لوله ها در پکیج

در صورت وقوع این ایراد به ری استارت کردن دستگاه به صورت خاموش و روشن کردن مجدد آن بپردازید. احتمالاً لوله حاوی مواد مایع یا منجمد شده است.

 • خارج شدن نور پیلوت از دستگاه

وجود این رویداد حاکی از آسیب به بخش ترموکوپل دستگاه است. کار ترموکوپل در پکیج اندازه گیری و اعلام دما می باشد. به همین علت در صورت از بین رفتن عایق یا شکسته شدن مهر و موم استفاده شده در پکیج سبب خارج شدن نور و حتی آتش در پیلوت می شود.

 • گرم نشدن رادیاتورهای پکیج

گرم نشدن رادیاتورها از مشکلاتی است که در پکیج ها دیده می شود و می توان دلایل متعددی را برای آن ها عنوان کرد. برای این منظور بهتر است به هواگیری رادیاتورها بپردازید. در صورتی که مشکل حل نشد باید به دنبال خرابی ها به وجود آمده در پمپ باشید.

کارهای انجام شده توسط تعمیر پکیج پرند چه می باشد؟

بهتر است برای عیب یابی و تعمیرات سریعتر پکیج خود از افراد خبره در این زمینه استفاده کنید. در ضمن سرویس کردن منظم دستگاه سبب افزایش طول عمر مفید آن می شود. در صورت استفاده از خدمات تعمیرات مجموعه دکتر تعمیر کار ضمانت نامه و کارت گارانتی از خدمات تعمیرات را دریافت خواهید کرد.

به طور کلی “تعمیر پکیج پرند ” تحت نظارت مجموعه دکتر تعمیرکار به انجام خدمات زیر می پردازد.

 1. راه اندازی و نصب پکیج های ایرانی و خارجی
 2. سرویس کردن هر برند پکیج دیواری با دادن کارت ضمانت یا گارانتی
 3. تعمیرات و سرویس پکیج های زمینی با دادن کارت گارانتی یا ضمانتنامه
 4. انجام کلیه فعالیت ها نظیر اسید شویی، جرم گیری و رسوب زدایی پکیج ها
 5. خدمات مربوط به لوله کشی پکیج
 6. رفع خرابی های مربوط به پمپ پکیج
 7. تعویض قطعات پکیج با استفاده از قطعات فابریک برند خود دستگاه
 8. تعمیرات مربوط به برد پکیج
 9. سرویس و تعمیرات رادیاتورها
 10. خدمات مرتبط به پکیج یا رادیاتورها
 11. و تمامی موارد مرتبط به انواع پکیج و رادیاتورها

کلام آخر

انجام تعمیرات پکیج امری تخصصی و نیازمند داشتن دانش فنی در این زمینه است. به همین علت در صورت وقوع ایرادات یا خرابی ها در دستگاه هر چه سریعتر از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. چراکه با سهل انگاری در تعمیرات ایرادات به وجود آمده در دستگاهتان متوجه آسیب های بیشتر و در نهایت پرداخت هزینه های سنگین تری نظیر تعویض کامل دستگاه خواهید شد.

مجموعه دکتر تعمیر کار با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمات تعمیرات لوازم خانگی از قبیل پکیج ها در خدمت مشتریان عزیز است. تبحر و دانش فنی توسط تکنسین های این مجموعه و انجام تعمیرات با بالاترین کیفیت سبب کسب رضایت بیشتر مشتریان گرامی در این مجموعه شده است.       “تعمیر پکیج پرند” نیز توسط این مجموعه بزرگ از تعمیرکاران باتجربه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

 

تمامی حقوق برای سایت دکتر تعمیر کار محفوظ است.