تعمیر ماشین لباسشویی ال جی | نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دکتر (LG)تعمیرکار
ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

ثبت آنلاین درخواستتماس با ما

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دکتر تعمیرکار

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

 

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین دکتر تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

 

برای انجام تعمیر ماشین لباسشویی LG نیاز است تا از کارشناسان و متخصصان تعمیرات استفاده کنید. تعمیرکارن نمایندگی دکتر تعمیرکار در این راستا توانسته اند از بهترین امکانات، در کنار بهترین خدمات خود را مطرح نمایند.

ال جی یک برند خاص است که در بازارهای ایرانی طرفداران زیادی دارد. شما به عنوان یک خریدار باید در انتخاب آن دقت داشته باشید. چرا که در حال حاضر دستگاه های تقلبی به جای ماشین لباسشویی های اصلی جایگزین شده است. در ضمن لازم است اشاره کنیم که نمایندگی ما قادر به تعمیر برندهای مختلف از جمله برند LG است. چرا که تکنسین های کار کشته ای را در اختیار دارد.

از خدمات اصلی مرکز ما یعنی دکتر تعمیرکار می توان به:

حضور شبانه روزی در محل، مشاوره رایگان و تشخیص عیوب و تعمیر لباسشویی، قیمت مناسب، خدمات پس از تعمیر، حضور در مناطق مختلف و … اشاره نمود. پس یک انتخاب درست را با انتخاب مرکز تعمیرات ما تجربه کنید.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات ماشین لباسشویی LG با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا توسط مرکز تعمیرات ما انجام می شود. شما می توانید با اطمینان کامل در صورت بروز هر گونه مشکلی با دکتر تعمیرکار تماس گرفته و برای رفع مشکل و تعمیر و سرویس اقدام کنید. لازم است اشاره کنیم که بهترین راه برای محافظت لباسشویی از خرابی و تعمیر، سرویس به موقع آن است.

سرویس دستگاه لباسشویی می تواند باعث کمتر شدن خسارت ناشی از خرابی دستگاه شود. در بعضی موارد ممکن است دستگاه عیوب خود را نمایش ندهد و شما به عنوان مصرف کننده از ایرادات آن مطلع نباشید. در این صورت رفته رفته و بعد از استفاده آسیب به قطعات دستگاه وارد می شود. به همین جهت است که تعمیرات لباسشویی ال جی در بیشتر موارد با تعویض و تعمیر قطعات همراه است.

همان گونه که می دانید قیمت های قطعات در حال افزایش است و خرید یک قطعه برای برند LG دشوار است. پس پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری ماشین لباسشویی خود را به صورت دوره ای به دست سرویس کاران و کارشناسان مرکز تعمیرات ما بسپارید.

از جمله مواردی که سرویس کاران در هنگام مراجعه و خدمات دهی باید انجام دهند به موارد زیر می توان اشاره نمود.

 • بررسی کامل چگونگی شستشوی دستگاه لباسشویی
 • بررسی و چک کردن پنل مدیریتی و تنظیمات آن
 • بررسی جایگاه قرار گیری و برق متصل به آن
 • باز کردن دستگاه لباسشویی
 • روغن کاری قطعات دستگاه
 • چک کردن قطعات و برد دستگاه

بعد از بررسی های انجام شده در صورت هر گونه مشکل و با درخواست مشتری می توان قطعات را تعمیر کرده و مانع از ایجاد مشکلات بیشتر شد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

هر محصولی با هر برندی که خریداری شود نیاز است تا با نمایندگی آن در ارتباط بود. ال جی جز محصولاتی است که در سراسر ایران و در مناطق مختلف نمایندگی های مختص به خود را دارد. شما می توانید از نزدیکترین نمایندگی برای نصب و راه اندازی درخواست تکنسین نمایید.

در حال حاضر نمایندگی دکتر تعمیرکار نزدیکترین مرکز به مناطق مختلف در تهران است. مهم نیست در کدام منطقه حضور داشته باشید مهم این است که دکتر تعمیرکار در خدمت خریداران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی LG است.

در واقع برای اینکه بعد از خرید شما بتوانید از ضمانت نامه و گارانتی خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید باید این برگه ضمانت توسط تعمیرکاران و تکنسین های نمایندگی ال جی مهر و امضا شود. پس دقت داشته باشید تا از مراکز معتبر برای درخواست تکنسین نصب استفاده کنید.

نمایندگی ما در حال حاضر تمام خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی را در اختیار داشته و انجام می دهد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی

در صورت نیاز ماشین لباسشویی LG به تعمیرکار باید چگونه و با چه مرکزی تماس بگیریم؟ در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعمیرات دارد باید با نمایندگی تعمیرات در تماس باشید. دستگاه های لباسشویی دارای طراحی های خاصی هستند که شما نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی حتما تحقیقات لازم در زمینه ی تعمیرات و مراکز تعمیر را انجام دهید.

مرکز و نمایندگی تعمیرات ما این افتخار را دارد که با بهترین خدمات و تکنسین ها بتواند بهترین تعمیرات را برای مشتریان خود انجام دهد. چرا که تکنسین های این مرکز بسیار صبورانه به ایرادات دستگاه رسیدگی می کنند و سعی دارند در حداقل زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه نمایند. لازم است اشاره کنیم که بعد از انجام تعمیرات حتما از کارشناسان نمایندگی دکتر تعمیرکار درخواست ضمانت نامه نمایید. چرا که در این صورت تا مدت مشخص می توانید از خدمات این مرکز استفاده کنید.

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بر طبق شرایطی محاسبه می شود. این شرایط را تعمیرکار می سنجد و باید در نظر گرفت که ممکن است کار لباسشویی شما سخت باشد و یا اینکه حداقل زمان را برای تعمیر نیاز داشته باشد.

در این مبحث به چند مورد که ممکن است برای قیمت گذاری تاثیر زیادی داشته باشد اشاره می کنیم:

 • تعویض قطعه
 • تعمیر قطعه
 • انجام تنظیمات
 • نصب و راه اندازی
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • هزینه تعمیرات

بیشتر این موارد به صورت به روز تعیین می شود. چرا که قیمت قطعات از نظر بازار امروز بسیار در حال رشد است و نمی توان یک قیمت ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفت.